Czarno biała sesja z Alexz na powiślu

Czarno-biała sesja

Przy okazji kręcenia klipu tanecznego z Alexz zrobiliśmy kilka zdjęć w centrum i na warszawskim powiślu. Bardzo fajnym miejscem do ujęć (widać na pierwszym zdjęciu) była kamienica w ścisłym centrum warszawy.

PS(2017) Wpis ma charakter sentymentalny. 😉Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście

Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście solec chinczyk przy careffour Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście Czarno biała sesja z alexz warszawa śródmieście tunel pkp powiśle

About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89″, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.