[email protected] +48 501 650 433

Category

Blog Fotografa

Cześć, nazywam się Marcin Krokowski i jestem fotografem eventowym. Uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc. Z tego bloga dowiesz się jak fotografuję, co robię w wolnym czasie i jak zdobywam nową wiedzę. Czasem dam też garść porad od siebie.

Niektóre zdjęcia pochodzą z początku mojej przygody z fotografią, to wtedy najwięcej fotografowałem opuszczonych miejsc w których robiłem pierwsze sesje zdjęciowe.

Jesienią w Łazienkach Królewskich w Warszawie robi się trochę luźniej. Po za sezonem wakacyjnym wciąż spotkamy tu wiele osób na jesiennych spacerach, które chcą podziwiać ogród wpadający w zimowy sen, oddając mnóstwo ciepłych barw jesieni.
Historia naszej wyprawy na event który nas mocno zaskoczył i dał okazję do nocnego spaceru po Krakowie, aby zjeśc lody i zobaczyć schody.
W tym wpisie pokaże z naszej perspektywy miejsca, które warto odwiedzić i postaram się podrzucić parę praktycznych porad. Zacznijmy od spraw praktycznych.
Relacja z naszej kilkudniowej wyprawy do Porto w której przedstawiam kilka pomysłów na zwiedzanie miasta i jego okolic.
Historia naszej podróży do Bergamo, miasta na północy Włoch. Bergamo było naszą bazą wypadową z której ruszaliśmy nad Jezioro Garda, Como i nie tylko.
Co roku w październiku Królewski Ogród Światła rozświetla w dzielnicy Wilanowa. Każdego wieczoru można podziwiać mapping na fasadzie pałacu.
Na wakacje w tym roku wybraliśmy się na tydzień na Majorkę. Podróżując samochodem zwiedziliśmy ją wzdłuż i wszerz odwiedzając mnóstwo pięknych miejsc.
Nasza podróż po Ameryce Południowej dobiegła już końca, ale Lima odryła jeszcze przed nami sporo niespodzianek i smaków.
Tęczowa Góra w Peru była jednym z najpiękniejszych miejsc jakie widzieliśmy w Ameryce Południowej. Nie każdy jednak dał radę tam dotrzeć.
Zanim wejdziesz na Machu Picchu, czeka cię droga pełna przygód i wątpliwości, jesli wybierzesz kiepską agencję wycieczek jak my. Ale i tak będzie fajnie.
1 2 3 4 5