Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka

Nocny Maraton Fotograficzny

Jest to drugi nocny maraton fotograficzny w Studio Huśtawka, oraz drugi taki maraton dla mnie. Tematem przewodnim były owoce, które zostały w kreatywny sposób wykorzystane przez nasze świetne wizażystki.

Zobacz zdjęcia z nocnego maratonu

Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka pomarańcze Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka pomarańcze Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka pomarańcze Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka pomarańcze Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka pomarańcze Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka pomarańcze

Nocny Maraton fotograficzny w Studio Huśtawka backstage
malowanie Adrianny
About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89″, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.