Miejsce na zdjęcia – Działki na Pradze

miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie

Spacer po działkach na Warszawskiej Pradze, przyniósł kilka zdjęć, które zrobiłem, żeby mieć podgląd na to co można tam zastać. Uważam, że jest miejsce na zdjecia, ze sporym potencjałem. W lato zakwitają tam drzewa, a po zimie robi się dość szarobury. Liście spadły już dawno z drzew, a droga jest pełna wielkich kałuż. Problem mogą tylko sprawiać śmieci na podłodze, prawdopodobnie przez bliskie sąsiedstwo Tesco Stalowa. Na miejscu można się pewnie spodziewać ekip które lubią wypić, więc trzeba uważać trochę na sprzęt. Ja na szczęście nikogo nie spotkałem.

Zobacz zdjęcia z działek na Pradze

miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie miejsce na zdjęcia działki na pradze warszawa fotograf sesja w plenerze gdzie

Marcin Krokowski, rocznik 89?, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan ? w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Related Posts

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.