[email protected] +48 501 650 433

Fotograf na urodziny

Beztroska zabawa do białego rana

Impreza urodzinowa to znakomita okazja do świętowania kolejnego jubileuszu w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. Nie ma na niej miejsca na przyziemne sprawy, liczy się tylko beztroska zabawa, która często trwa do białego rana. Po drodze tworzysz wspólnie ze swoimi gośćmi setki momentów wartych zapamiętania i wspominania przez kolejny rok.

Ty i twoi goście w centrum zainteresowania

Podczas imprezy urodzinowej tworzysz wspólnie ze swoimi gośćmi setki momentów wartych zapamiętania i wspominania przez kolejny rok. Jako fotograf jestem tam po to, by zadbać o ich uwiecznienie. Ty i twoi goście znajdujecie się w centrum wydarzeń, a ja upewniam się, że pozostanie tak do samego końca imprezy.

Dobry fotograf ? dobry klimat

Nie musisz się martwić, że moja obecność kogokolwiek speszy. Wpasuję się w imprezowy klimat, jednocześnie pozostając niemal niezauważalnym i z niezwykłą wrażliwością wyłapując najpiękniejsze momenty. Efekty mojej staranności i profesjonalnego podejścia ocenisz sam. Nie jestem fotografem z przypadku. Podczas swojej wieloletniej kariery niejednokrotnie wykonywałem zdjęcia na urodzinach, a moi klienci zawsze byli pod wrażeniem efektów naszej współpracy.

Szukasz fotografa na urodziny?

Zapraszam do kontaktu.