[email protected] +48 501 650 433

Fotospacer po Płocku z firmą Panasonic

łodka przy zachodzie słońca

Kolejny fotospacer w którym brałem udział. Tym razem patronem fotospacerów w Płocku była firma Panasonic której obiektyw mogłem przetestować. Do testów wypożyczyłem obiektyw Panasonic 45mm 1.8, który podpiąłem do mojego Olympusa O-MD E-M5 II który działa w systemie micro 4/3.

Płock

Płock to piękne miasto i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś je odwiedzę. Mimo kominów petrochemii z której słynie wśród kierowców, jest tu jeszcze bardzo dużo do zobaczenia.

Rycerz z Płocka

Chodząc po mieście zaczęło na nas lać. I po takim deszczem trafiliśmy przy okazji na dawnych rycerzy którzy do dziś bronią płocka. Jeden z nich chował się w szuwarach.

Zobacz również drugą część naszej wyprawy podczas której odwiedziliśmy słynną petrochemię Orlen.

Mieszkam w Warszawie i fotografuję eventy.Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam też biegać, jeździć na rowerze, trenować w domowej siłowni z moją narzeczoną, a także jeść pizzę i hamburgery. Moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu kilku dni również sporo się wydarzyło i zjadło…

Related Posts

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.