Silent disco prl

Silent Disco

Spontaniczny wypad na Silent Disco, aby się trochę pobawić, a przy okazji zrobić parę zdjęć w trudnych warunkach z Nikon-em D90. Jest to jedna z pierwszych prób w tak polowych warunkach. Jednak myślę, że czasem emocje są ważniejsze, od naturalnych kolorów i super ostrych kadrów.

A wy jak sądzicie?

Zobacz zdjęcia – impreza Silent Disco w stylu PRL

Impreza rozpoczęła się od koncertu Cool Kids of Death, a następnie przerodziła się w zabawę z lat 80-tych. 😉

Silent disco prl cool kids of death Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl Silent disco prl

 

About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89″, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.