Kilka trików i zdjęć na BMX-ach

bmx czarnobiałe sesja nike sb skok

BMX

Zdjęcia z luźnego wypadu na BMX-ach. Odświeżenie starej zajawki, a przy okazji okazja do spróbowania kilku zdjęć w nowym klimacie.

W czerni i bieli

Zdjęcia zrobione Nikon D750 i obiektywami Nikkor 85 1.4, oraz Sigma ART 35 1.4 mm

bmx czarnobiałe sesja portret bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja triki bmx czarnobiałe sesja nike sb skok bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja bmx czarnobiałe sesja patriots 59 bmx czarnobiałe sesja nike sb bmx czarnobiałe sesja patriots 59 bmx czarnobiałe sesja patriots 59

About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89?, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan ? w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.