Królewski Ogród Światła w Wilanowie

nocna brama w ogrodzie świateł rafaello

Na początku października odwiedziliśmy z Agnieszką Królewski Ogród Światła w Wilanowie. Jest to wystawa nocnych iluminacji w Pałacu w Wilanowie. Agnieszka uwielbia światełka a w tym miejscu jest ich tysiące, od samego wejścia, aż po najciemniejsze zakamarki. Dosłownie wszystko ozdobione jest światełkami – latarnie, budynki, fontanny i pomniki.

Mapping 3D na Pałacu w Wilanowie

pokaz mappingu 3d w wilanowie

Do ogrodu wpuszczali nas o określonych godzinach, aby każda grupa spokojnie i bez tłoku mogła załapać się na pokaz mappingu, który odbywał się na fasadzie pałacu. Agnieszka była wniebowzięta.

Po takim show można już iść dalej.

Ogród światła

Po wejściu dalej było nie tak spektakularnie, ale równie przyjemnie. Trafiliśmy na mnóstwo instalacji ozdobionych lampami, od latarni, przez tunele pełne światełek, aż po świecące drzewka i żywopłoty.

Polecamy każdemu. Można naprawdę ciekawie spędzić czas.

About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89″, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Related Posts

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.