Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje

Dziś postanowiliśmy przeprowadzić z Justyną, naszą pierwszą Metamorfozę. Pomysł był taki, żeby zrobić komuś zupełnie nową stylizację i wszystko uwiecznić krótką sesją. Padło na Monikę, która na codzień ubiera się na czarno i nosi glany.  Justyna postawiła na styl afro-amerykański i … no z drugim pomysłem nie zdarzyliśmy, ze względu na bardzo polowe  warunki Akademika.

[dla ciekawskich, korzystałem z Nikona D90, samyanga 8mm i nikkora 50mm 1.4, całość doświetlałem lampą Nissin Di622 Mark II)

Wizaż i stylizację zrobiła Justyna Zastąpiło

Monika przed

Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje

Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje

Zaczynamy metamorfozę!

Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje

Stylizacja Justyny

Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje

Stylizacja Moniki

Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje Metamorfoza sesja Moniki wizaż warszawa fotograf na sesje

About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89″, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.