Nocna sesja z Sylwią Chwastek – Noc na Marsie

Nocna sesja plenerowa na marsie warszawa fotograf kreatywny

W czasie gdy inni śpią, albo siedzą na Facebooku, my robimy zdjęcia. 😉 Z tymi zdjęciami pojechaliśmy na Marsa, to nie daleko Gocławia, jak to nie wiedział. Jest tam duże rondo, a pod nim przejście podziemne i sporo miejsca, więc nie powinno być tam dużego ruchu w środku nocy.

modelka/wizaż/stylizacja: Sylwia Chwastek

Nocna sesja – zobacz zdjęcia

Nocna sesja plenerowa na marsie warszawa fotograf kreatywny modelka/wizaż: Sylwia Chwastek Nocna sesja plenerowa na marsie warszawa fotograf kreatywny modelka/wizaż: Sylwia Chwastek Nocna sesja plenerowa na marsie warszawa fotograf kreatywny modelka/wizaż: Sylwia Chwastek Nocna sesja plenerowa na marsie warszawa fotograf kreatywny modelka/wizaż: Sylwia Chwastek

Marcin Krokowski, rocznik 89?, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan ? w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Related Posts

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.