Nocny Maraton w Studio Huśtawka – Hollywood

Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu

Kolejny nocny maraton w Studio Huśtawka, był dość intensywny. Spora grupa fotografów, modelek i wizażystek, a do tego niesamowite suknie od DEVU.com.pl  które podkreślały Hollywoodzki klimat całej sesji.

Nocny Maraton – zobacz zdjęcia

Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu
przygotowanie oświetlenia 😉
Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu
Modelka: Monika Wójtowicz
MUA: Anna Lenart Make-up Artist
Stylizacja: Katarzyna Ciucias
Sukienka : DEVU.com.pl

Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu Nocny maraton w studio huśtawka sesja studyjna Hollywood suknie devu backstage

 

Marcin Krokowski, rocznik 89?, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan ? w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Related Posts

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.