Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca

Podczas jednej z wizyt po opuszczonych ruinach warszawy trafiliśmy przypadkiem na opuszczone Kino W-Z które mieści się na warszawskiej woli. Udało nam się wejść po drzewie na dach budynku kina gdzie znaleźliśmy bardzo fajnie wykończony zeszyt w którym zapisane były godziny wejścia i wyjścia pracowników kina – ciekawe, że przetrwał tyle czasu.

W środku niestety jak to w warszawie złomiarze już rozkradli cały sprzęt projekcyjny i wyposażenie kina. Sadzać po licznych samarkach i strzykawkach miejsce przejęli albo młodzi zbuntowani, albo bezdomni, czy po prostu lokalne ćpuny.

 

Zobacz zdjęcia

Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca porzucone notesy Polska Walcząca na dachu Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca piwnica kina Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca Opuszczone kino W-Z warszawa opuszczone miejsca

About the author

Marcin Krokowski, rocznik 89″, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.