[email protected] +48 501 650 433

Cześć, Nazywam się Marcin Krokowski

Mieszkam w Warszawie i fotografuję eventy.

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam też biegać, jeździć na rowerze, trenować w domowej siłowni z moją narzeczoną, a także jeść pizzę i hamburgery. Moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu kilku dni również sporo się wydarzyło i zjadło…

Eventy fotografuję od kwietnia 2012 kiedy z kolegą na kierunku reklamy i marketingu postanowiliśmy pójść i fotografować fajne imprezy w Warszawie. Aparat zabierałem wszędzie i fotografowałem różne wydarzenia tj. targi gdzie poznałem mnóstwo fajnych ludzi którym podobał się mój styl pracy i tak zaczęły się moje pierwsze poważne zlecenia w tej branży.

Teraz w mojej pracy fotografuję głównie imprezy, eventy, targi, konferencje itd. Zajmuję się również fotografią wnętrz i sesjami zdjęciowymi. Dużo by tego wymieniać, ale myślę, że wszystko na ten temat znajdziesz w moim portfolio.

Uwielbiam nowe wyzwania, ale nie jestem ekspertem od wszystkiego. Jeśli jest taka potrzeba to postaram się znaleźć kogoś kto Ci pomoże. Współpracuję z innymi fotografami o różnych specjalizacjach oraz kamerzystami, operatorami dronów, montażystami a także agencjami.