Marcin Krokowski – fotograf eventowy

fotograf eventowy fotograf na imprezy marcin krokowski portret

Marcin Krokowski

Fotograf eventowy, portretowy i wnętrz

O mnie

Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan – w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk.

Później, pomyślałem, że połączę „brzydkie” mury, z ładnymi ludźmi, co w ciekawy sposób tworzyło kontrast. W tym czasie nauczyłem się profesjonalnie pracować przy zdjęciach z ludźmi, bo w takich warunkach nikt nie przeszkadza mi przy pracy. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Cenię opinię, komfort i dobre samopoczucie uczestników sesji, dlatego zawsze dbam o jak najbardziej przyjazną atmosferę.

 

Dobre ceny, pozytywne opinie – oferta fotografa z Warszawy

W ramach mojej oferty, po sesjach fotograficznych i wirtualnych spacerach, proponuję profesjonalne fotografowanie targów oraz ciekawych imprez okolicznościowych i tematycznych. To moja ogromna pasja i dziedzina, gdzie mogę zaprezentować swoje umiejętności. Dobrze czuję się w fotografowaniu miejsc, gdzie przebywa dużo ludzi , szczególnie na imprezach i w klubach. Przy tego typu fotografii lubię bawić się światłem i kolorem. Staram się uwydatnić klimat każdego wydarzenia i wnętrza.

Nie lubię zwykłych zdjęć dokumentujących wydarzenia w stylu reporterskim znanym z gazet. Cenię opinię klienta, dlatego do każdego tematu podchodzę indywidualnie. Jestem fotografem z powołania, dla którego fotografia jest prawdziwą pasją i częścią życia. Swoją ofertę kieruję do osób z Warszawy, gdzie obecnie mieszkam, ale chętnie nawiążę współpracę z klientami z całej Polski.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz wyrazić swoją opinię lub skorzystać z oferty fotografa w Warszawie, zapraszam do zakładki Kontakt.

Profesjonalna fotografia wnętrz w dobrej cenie

Fascynuje mnie także fotografia wnętrz i chętne wykonuję tego typu zdjęcia. Tworzę tak zwane wirtualne spacery po firmach w Warszawie, stanowiące dobrą reklamę wnętrz. W swoich pracach stawiam na wysoką jakość wykonania, profesjonalizm i przystępność cenową. Przy każdym zleceniu staram się, aby prezentowane wnętrze wypadło jak najlepiej. Jeśli coś jest nie tak, wprowadzam poprawki, albo zaczynam od początku. Zdaję sobie sprawę, że aby sprostać wymaganiom i zyskać pozytywną opinię wśród klientów, wszystko musi być idealne.

 

Fotografia Eventowa100%
Sesje portretowe85%
Fotografia wnętrz75%
Wirtualne Spacery85%
Fotografia żywności65%

Informacje kontaktowe