Piotrkowska subiektywnie – Łódź

Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa

Wycieczka do Łodzi

Tej deszczowej jesieni wybrałem się na targi rowerowe w Bike&Fashion w OFF Piotrkowska. Przy tej okazji, że miałem aparat poszliśmy trochę pozwiedzać resztę budynku która była w tym czasie pusta, z pozostałościami poprzednich instalacji i industrialnego bałaganu. Po wszystkim przeliśmy się ulicą Piotrkowską, w poszukiwaniu fajnych miejsc. Deszczowa pogoda zamiast nam w tym przeszkodzić zapędziła nas w ciekawą bramę, gdzie znależliśmy sklep w rękodziełami rodem z władcy pierścieni, gdzie można było napić się przy okazji ciepłej herbaty. Zdjęć nie jest dużo, bo tego samego dnia musieliśmy wracać do Warszawy.

Subiektywnie parę zdjęć. Nic nadzwyczajnego.

Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa miarka na parapecie off piotrkowska off piotrkowska off piotrkowska Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa Park skaryszewskiego o świcie mgła warszawa

Marcin Krokowski, rocznik 89?, Warszawa Taki tam ze mnie fotograf. Od kilku lat zafascynowany fotografią cyfrową i przestrzenią miejską. Pierwszy aparat jaki kupiłem, miał być kamerą do kręcenia filmików na Youtube, ale skończyło się na tym, że zacząłem nim robić zdjęcia w miejscach, gdzie panował jeden wielki bałagan ? w opuszczonych budynkach, z których sypał się tynk. Dziś fotografuję zadbane wnętrza lokali usługowych, firm i restauracji i tworze wirtualne spacery. Nowych kadrów w nieładzie odnajduję teraz na imprezach i targach, gdzie tłumy ludzi i zmieniające się sytuacje tworzą szanse na niepowtarzalne zdjęcia.

Related Posts

1 Response

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: