[email protected] +48 501 650 433

Category

Porady fotograficzne

Od dawna jestem rekomendowanym fotografem Google Street View i postaram się przekaz dużo informacji jak promować swoją firmę lokalnie w wyszukiwarce i mapach Google.

Będę przekazywał tu również porady na temat fotografowania od pomysłu do realizacji. Pracuję na oprogramowaniu Adobe, ale pokaże tutaj również kilka innych narzędzi.

Lista prezentująca miejsca na event w stylu industrialnym w pofabrycznych ceglanych halach i budynkach znajdujących się na warszawskiej pradze i nie tylko.
Google Moja Firma to bezpłatna wizytówka naszej firmy w wyszukiwarce i Mapach Google. Zawiera najważniejsze informacje o naszej firmie.
Wybór laptopa do obróbki zdjęć na którym można sprawnie pracować a przy okazji mieć dobry ekran to nie taka prosta sprawa.
Odświeżanie akumulatorków pozwala dać drugie życie słabym i znisczonym akumulatorkom Ni-MH (niklowo-metalowo-wodorkowych) tj. Eneloop.
Kilka prostych i sprawdzonych pomysłów na polepszenie pozycji i swojej wizytówki w Mapach Google i wynikach wyszukiwania. Sprawdz je.
Google Moja Firma dodaje dwie funkcje w czasie pandemii. Jest to specjalny post informacyjny, oraz oznaczenie firmy jako tymczasowo zamkniętą.
Miejsce na sesję fotograficzną w plenerze, dla pary młodej. Piękne, kolorowe i romantyczne, zdala od warszawy. Zobacz jak się tam dostać i jak wygląda.
Dowiedz się jak szybko dodać mapkę Google na stronie www tak by wyświetlała nazwę firmy i dokładny punkt z informacjami zawartymi w wizytówce Map Google.
Dobry sprzęt fotograficzny to podstawa dla każdego miłośnika fotografii. Dobry aparat to jednak nie wszystko, ważniejsze są obiektywy.
Fotografia cyfrowa i komputerowa obróbka zdjęć wymagają również od nas twardego dysku o odpowiedniej pojemności.
1 2 3