[email protected] +48 501 650 433

Category

Porady fotograficzne

Od dawna jestem rekomendowanym fotografem Google Street View i postaram się przekaz dużo informacji jak promować swoją firmę lokalnie w wyszukiwarce i mapach Google.

Będę przekazywał tu również porady na temat fotografowania od pomysłu do realizacji. Pracuję na oprogramowaniu Adobe, ale pokaże tutaj również kilka innych narzędzi.

Google Moja Firma to bezpłatna wizytówka naszej firmy w wyszukiwarce i Mapach Google. Zawiera najważniejsze informacje o naszej firmie.
Wybór laptopa do obróbki zdjęć na którym można sprawnie pracować a przy okazji mieć dobry ekran to nie taka prosta sprawa.
Odświeżanie akumulatorków pozwala dać drugie życie słabym i znisczonym akumulatorkom Ni-MH (niklowo-metalowo-wodorkowych) tj. Eneloop.
Kilka prostych i sprawdzonych pomysłów na polepszenie pozycji i swojej wizytówki w Mapach Google i wynikach wyszukiwania. Sprawdz je.
Google Moja Firma dodaje dwie funkcje w czasie pandemii. Jest to specjalny post informacyjny, oraz oznaczenie firmy jako tymczasowo zamkniętą.
Miejsce na sesję fotograficzną w plenerze, dla pary młodej. Piękne, kolorowe i romantyczne, zdala od warszawy. Zobacz jak się tam dostać i jak wygląda.
Dowiedz się jak szybko dodać mapkę Google na stronie www tak by wyświetlała nazwę firmy i dokładny punkt z informacjami zawartymi w wizytówce Map Google.
Dobry sprzęt fotograficzny to podstawa dla każdego miłośnika fotografii. Dobry aparat to jednak nie wszystko, ważniejsze są obiektywy.
Fotografia cyfrowa i komputerowa obróbka zdjęć wymagają również od nas twardego dysku o odpowiedniej pojemności.
Profesjonalnie zrobioną stronę internetowa można wzbogacić o profesjonalne zdjęcia panoramiczne wnętrza lokalu.
1 2