Akrobacje na kole z Agnieszką – sesja nad Wisłą

W wakacje odezwała się do mnie Agnieszka, której pasją jest akrobatyka i zapytała, czy mógłbym wykonać dla niej sesję zdjęciową w plenerze. Na początku nie wiedziałem o co chodzi, ale wyjaśniła mi, że będzie robić różne figury na kole, które musimy gdzieś zawiesić. Pomysł wydał mi się ciekawy, bo wcześniej nawet o czymś takim nie wiedziałem. Umówiliśmy się na termin i wybraliśmy miejsce.

Sesja odbyła się nad Wisłą, na samym środku ścieżki, ale było tam świetne miejsce do zawieszenia przyrządu. Makijaż wykonała Ewa Kizelbach.

Zdjęcia

akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki akrobacje na kole sesja sportowa zdjęcia z pasją zdjęcia nad wisłą fotograf którego szukają modelki