Firmowe zdjęcia Google Street View w sklepie Onyks.eu

Firmowe zdjęcia Google Street View

Kolejną realizacja zdjęć firmowych Street View wykonałem w hurtowni jubilerskiej Onyks na ulicy Czardasza w warszawie. Sklep oferuje, niesamowity wybór elementów z których można wykonać biżuterię. W sklepie od samego rana panuje ruch i kolejni klienci przychodzą zaopatrzyć się w materiały do produkcji swoich wyrobów, ale udało mi się z samego rana przed otwarciem wykonać te zdjęcia. Zobaczcie jak wygląda spacer wirtualny po sklepie i jak można go wykorzystać.

Wirtualny spacer

Wizytówka z wirtualnym spacerem w wyszukiwarce Google

Tak wygląda rozszerzona wizytówka firmy, która teraz wyświetla się na samej górze wyników wyszukiwarki Google i daje informacje o adresie sklepu, godzinach otwarcia, danych kontaktowych i wskazówkach dojazdu. Tutaj też możemy kliknąć w opcję „zobacz wnętrze” która przeniesie nas bezpośrednio do wnętrza sklepu w technologi Street View.

onyks-wizytówka-google

 

Wirtualny spacer na stronie internetowej

Firma Onyks umieściła wirtualny spacer na stronie internetowej razem z mapą dojazdu, więc klient już wie gdzie i jakiego sklepu ma szukać by odebrać swoje zakupy osobiście.

wirtualny spacer na stronie internetowej

 

Wirtualny spacer na facebooku?

A jakże! Wirtualny spacer na fanpage można dodać w ciągu kilku sekund. Przy każdej realizacji pomagam w dodaniu tego elementu w poprawny sposób, aby działał jak najlepiej i pokazywał lokal w najkorzystniejszy sposób.

wirtualny spacer google street view na fanpageu

 

Chcesz taki wirtualny spacer w swoim lokalu? Zapraszam do kontaktu. 🙂