[email protected] +48 501 650 433

Otwarcie Burakowskiej 14

Targi

Burakowska 14 to nowe miejsce na kulinarno-kulturalnej mapie Warszawy. W ciągu dnia miejsce na smaczne i zdrowe zakupy podczas Targu Rybne i Targu Rolnego, gdzie można spotkać małych, lokalnych dostawców. Dostaniemy tam świeże ryby, ekologiczne warzywa, a także produkty pochodzenia roślinnego, czy vegańskie ciasteczka.

Noce i Dnie

Wieczorem (chociaż można być wcześniej) Burakowska jest też dobrym miejscem, aby napić się ze znajomymi i zjeść coś dobrego. Naprzeciwko targu znajduje się miejscówka Noce i Dnie, w której mamy bar, strefę street food i miejsca do siedzenia. Wszystko to w akompaniamencie muzyki którą gra DJ. Szeroki wybór kuchni pozwala spróbować sprawdzonych dań, takich jak Pizza, czy Burgery, ale również trochę kuchni egzotycznej. Jeśli nie macie planów na weekend, a chcecie spędzić miło czas ze znajomymi i spróbować nowych smaków, to warto tu wpaść.

Burakowska 14 noce i dnie uśmiechnięci ludzie Burakowska 14 noce i dnie zupa Burakowska 14 noce i dnie bar Burakowska 14 noce i dnie Dj gra muzykę Burakowska 14 noce i dnie falafelki Burakowska 14 noce i dnie hipsterzy Garage barber strzyżenie Garage barber strzyżenie Burakowska 14 noce i dnie przed lokalem Burakowska 14 noce i dnie wnętrze Burakowska 14 noce i dnie bar Burakowska 14 noce i dnie street food Burakowska 14 noce i dnie streetfood Burakowska 14 noce i dnie goście przed barem