[email protected] +48 501 650 433

Piknik Warszawski w klubie Iskra

Piknik Warszawski

Piknik warszawski, to nowa, cykliczna inicjatywa w Warszawie. Zrelaksuj się nie wyjeżdżając z miasta i odwiedzaj klub Iskra Pole Mokotowkie od 3 maja, co niedziela do końca wakacji. WSTĘP BEZPŁATNY!!!

Czekać tu będzie dobre jedzenie od lokalnych producentów, nowe smaki w mieście, kulinarne niespodzianki oraz livecooking. Poza tym letnia moda, design i gadżety od polskich projektantów. Co tydzień nowe gry i zabawy: bule, frisbee, planszówki i wieeeeele innych. Zajęcia jogi czy podstawy windsurfingu. Można przychodzić ze zwierzakami, będą i dla nich smakołyki czy gadżety. Pojawi się też masaż, porady kosmetyczne czy różnorodne warsztaty. Dla każdego coś miłego! Także dla dzieciaków animacje oraz mini warsztaty ekologiczne.

W słoneczne dni wygrzewać się będziemy na leżakach i przy błękicie basenu, sącząc napoje, rozmawiając z najbliższymi, odpoczywając. Zapraszamy wszystkich na warszawskie piknikowanie.

Fotorelacja z targów

Klub Iskra Basen Klub iskra walka na miecze

PSIASTKARNIA
PSIASTKARNIA

gofer z jagodami gofer z truskawkami ser i szapragi BUUGRILL LUBISH LANGOSH Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event LUBISH LANGOSH Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Przystanek Piekarnia Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Urban burritos Urbanburitos Pan Kasztan Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Piknik Warszawski targi kulinarne warszawa fotograf na event Urbanburitos