Reportaż Ślubny – Dawid i Jana

Ślub Dawida i Jany odbył się w Broku na Bugiem, w pięknej agroturystyce Binduga. Całe to miejsce wyglada jak mała wiejska mieścina. Wjeżdżamy drewnianą bramą, obok której stoją dwa wielkie wiatraki, w jednym z nich panna młoda będzie się szykować do ślubu, a w drugim znajduje się sala w której ma odbyć się przyjęcie.

Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młyn

Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid miejsce ślubu agruturystyka

Ceremonia ślubu

Ceremonia ślubu była wyjątkowa, ponieważ państwo młodzi wybrali skorzystali z czegoś co możemy znać z amerykańskich filmów – ceremonię ślubną w plenerze. 🙂 Nad brzegiem Bugu, z widokiem na rzekę, ustawiono krzesła i specjalny namiot w którym czekała pani z urzędu stanu cywilnego, aby przeprowadzić całą ceremonię.

Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid ślub w plenerze

Reportaż ślubny

Tego dnia wydarzyło się sporo. Pan młody przygotowywał się jednej z chatek na terenie ośrodku, a panna młoda, wraz z druhnami szykowały się w pięknym drewnianym młynie. 🙂 Kiedy Dawid już przyszedł po Janę, podjechali bryczką na miejsce ceremonii która przebiegła bardzo sympatycznie w tak słoneczny dzień jak ten. Goście napili się szampana, złożyli życzenia i po tym wszystkim czekała na nich niespodzianka.

Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid dziewczynki w bryczce jedzą lody

Przyjechała kolejna bryczka, na którą zaproszono gości i pojechaliśmy na pobliski rynek zjeść prawdziwe naturalne lody. 🙂 Po tym wszystkim, pojechaliśmy już na salę, gdzie zaczęła się zabawa. Zobacz zdjęcia z reportażu ślubnego Dawida i Jany.

Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid pan młody i świadek Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid obrączki Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid dziewczynki Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid panna młoda i druchy Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid dziewczynki z kwiatami Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid goście weselni Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid dorożka do ślubu Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi wychodzą z młynu Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi w dorożce Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid dziewczynki sypią kwiaty Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi dłonie detal Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid ślub w plenerze Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid obrączki zaręczynowe Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid zakładanie obrączki Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid ceremonia w plenerze Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid świadek podpisuje dokumenty Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid pocałunek Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid goście wesleni Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi obsypywani kwiatami Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid życzenia Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid życzenia Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid jedzeniemy na lody Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid naturalne lody na wsi Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi w dorożce Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid druchna Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi całują się pod kościołem Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi w dorożce Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid młodzi żucają kieliszki Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid gorzka wódka pocałunek Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid śmieszne gadżety Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid goście weselni Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid pierwszy taniec Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid pierwszy taniec Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid taniec Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid śmieszne gadżety Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid goście czarno białe Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid krojenie tortu Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid oczepiny zabawy Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid goście na sali Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid oczepiny Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid oczepiny Reportaż ślubny Brok - Jana i Dawid oczepiny przebieranki

Awaria

pękniety obcas