Reportaż ślubny – Krzysztof i Julia

Każdy ślub ma coś niezwykłego w sobie, mimo, że składa się podobnych momentów. Mamy przygotowania młodych, błogosławieństwo, ślub, wesele i kilka innych momentów.

Jednak postanowiłem trochę po za kolejnością pokazać dzień ślubu Krzyśka i Julii, ponieważ sporo się działo od samego rana. Razem z młodym zaczęliśmy z samego rana, od wizyty w Barbarian Blades na strzyżeniu głowy i brody u samego mistrza, przy szklaneczce zimnego whisky na lodzie. Klimat był mega!

Wróciliśmy do domu młodego, który ma zajawkę na BMX-a. Mając trochę czasu wykręciliśmy kozackie zdjęcie z bar-spinem na środku pokoju i wzięliśmy się, za przygotowania. W między czasie pod dom przyjechała stara warszawa naszego kolegi – kolejne wow!

Zamiast ślubu w wielkim kościele, cała ceremonia odbyła się w małej kapliczce w Markach, poprowadzona, przez naprawdę fajnego księdza. Naprawdę równy i pozytywny człowiek, który w akompaniamencie swojego chórku poprowadził ceremonię.
W ogóle widzieliście kiedyś księdza z Apple Watchem? Ksiądz bardzo na czasie.

A cała impreza odbyła się w hotelu, gdzie wszystkich zabawiał DJ Arek, ze swoim hi-endowym sprzętem estradowym. Nigdy nie widziałem takich lamp na sali! Raczej na koncertach, ale tutaj się wszyscy się znają, więc czemu nie zrobić znajomym imprezy na maksa?

Nie umiem, za dużo się rozpisywać w temacie tego co jest na zdjęciach, więc zapraszam po prostu do oglądania. Nie są to wszystkie zdjęcia, ale mam nadzieję, że zakreślą wam historię dnia K&J.

Zapraszam do oglądania zdjęć

barber przygotowania do ślubu barber przygotowania do ślubu barber wiatrak barber przygotowania do ślubu barber przygotowania do ślubu golenie brody barber przygotowania do ślubu bar spin w salonie przed ślubem muszka na kierownicy piątka z psem czerwona warszawa do ślubu mama wiąże muszkę młodemu pan młody zakłada marynarke świadek poprawia muchę młodemu świadek gotowy do ślubu dom panny młodej brama obrączki w drewnianym pudełeczku suknia ślubna zwisa odbicie w lustrze zapinanie sukni ślubnej panna młoda schodzi po schodach panna młoda zakłada kolczyki panna młoda psika perfumami poprawianie sukni ślubnej przez mamę panny młodej pan młody wita panne młodą kwiatami panna młoda otrzymuje bukiet od pana młodego pan młody dostaje zegarek w prezencie młodzi trzymają się za reće świadkowa poprawia świadkowi panna młoda poprawia ojcu marynarkę bukiet panny młodej panna młoda w białej sukni stoi w salonie mama składa błogosławieństwo młodym emocje podczas błogosławieństwa w domu panny młodej całowanie krzyża przez panne młodą błogosławieństwo państwo młodzi wychodzą z domu panna młoda w samochdzie

młodzi podjeżdzają czerwoną warszawą pod kaplicę

państwo młodzi w samochodzie panna młoda wysiada z samochodu państwo młodzi wchodzą do kaplicy panna młoda macha do pana młodego ojciec wprawdza panne młodą rodzice państwa młodych kaplica podczas ślubu państwo młodzi przed ołtarzem poprawianie sukni przez świadkową czarnobiałe detal dłonie młodych pan młody skłąda przysięgę panna młoda składa przysięgę ksiądz błgosławi młodych świadek z kropidłem nakładanie obrączki rodzice emocje zaręczyny ceremonia ślubu emocje fotografia pocałunek młodych mama pana młodego emocje obrączki państwa młodych goście w kościele na ślubie czarno białe mama panny młodej młodzi wychodzą z przed ołtarza młodzi w drzwiach kościoła konfetti przed kościołem pocałunek młodych opóżnione konfetti rzyczenia dla młodych rzyczenia dla młodych przed kosciołem niebieskie niebo rzyczenia uśmiechy prezenty dla młodych życzenia z brodą panna młoda wysiada z samochodu rodzice czekają z chlebem i solą całowanie chlebka młodzi wyrzucają kieliszki za siebie Pan młody wnosi pannę młodą na salę młodzi na sali wesele młodzi przy stole weselnym zdjęcie grupowe na weselu pierwszy taniec wesele goście na weselu pierwszy taniec pierwszy taniec goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu dj na ślubie goście tańczą na weselu w hotelu goście przy stoliku czarnobiałe uśmiech przy stoliku na weselu emocje na weselu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu goście tańczą na weselu w hotelu oczepiny oczepiny zabawy weselne muszka zabawy weselne marynarka i papieros popey zabawy weselne emocje zabawa weselna z butami taniec z rodzicami na weselu tort weselny,