Wirtualny spacer dla sklepu MiejskieSporty.pl

Miejskie Sporty

Niedawno trafiłem na fajny sklepik w warszawie który oferuje kozacki asortyment dla każdego miejskiego zajawkowicza. Doszło do tego, że miałem przyjemność wykonać w nim wirtualny spacer Business View dla nich na potrzeby wizytówki w wyszukiwarce Google. Mówię „sklepik” bo nie jest to wielki moloch, ale jeśli chodzi o asortyment to jestem w wielkim szoku. Na kilku metrach możecie znaleźć wszystko. Mnóstwo desek i blatów, fiszki, longboardy, kitey w wielu wzorach i kolorach, do tego mnóstwo kółek do wyboru. Mnóstwo frisbee, yoyo, slackliney, kendama, a nawet ostre koła. Zajawka pełną gębą.

Możecie też sami sprawdzić na http://miejskiesporty.pl/ Ale pokażę wam jeszcze jak wyszła nam sesja BV. Sprawdźcie poniżej.

Wirtualny Spacer po sklepie

Zdjęcia sklepu

miejskie sporty sklep wnętrze wirtualny spacer warszawa miejskie sporty sklep wnętrze wirtualny spacer warszawa miejskie sporty sklep wnętrze wirtualny spacer warszawa miejskie sporty sklep wnętrze wirtualny spacer warszawa miejskie sporty sklep wnętrze wirtualny spacer warszawa miejskie sporty sklep wnętrze wirtualny spacer warszawa deski rower na ścianie fiszki w sklepie wejście do sklepu miejskie sporty