[email protected] +48 501 650 433

Category

Targi
targi edukacyjne w hotelu bristol

Miedzynarodowe targi magisterskie QS w Hotelu Bristol

/ / /
Targi magisterskie QS Education w Hotelu Bristol były miejscem do zapoznania się ofertą najlepszych międzynarodowych uczelni.
wege festival na agrykoli food truck i widok na pałac

Wege Festiwal na Agrykoli

/ / /
Targi Wege Festiwal to impreza kulinarna świeżym powietrzu dla miłoścników kuchni Wege. Targi odbyły się na terenie Parku Agrykola

Targi Młodej Pary w hali Expo

/ / /
Relacja z targów ślubnych, a dokładniej Targów Młodej Pary w hali Expo. Jednych z najlepszych targów które odbywają się Warszawie.

Targi Torebek w Znajomi Znajomych

/ /
Kilka zdjęć z targów torebek w Znajomi Znajomych.

Targi dla Zwierzaków 2 w Znajomi Znajomych

/
Targi miłośników zwierząt zorganizowane w Znajomi Znajomych w centrum Warszawy. Prezentowano smakołyki, zabawki i akcesoria dla zwierząt.
fotograf na targi fotograf eventowy bike and fashion łódź off piotrkowska rowery siodełka akcesoria piasty ramy rowerowe

Targi Bike & Fashion w OFF Piotrkowska

/ / /
Relacja z targów Bike and Fashion. Tym razem w Łodźi w OFF Piotrkowska. Mnóstwo rowerów i akcesorii dla fanów pedałowania.
mikołaje

Market Świąteczny w Kinotece

/ / /
Market Świąteczny to targi o tematyce Świąt organizowane pod koniec roku. Tym razem odbył się w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki.
fotografia eventowa whisky live warsaw 2016 marriot okęcie alkohol fotograf na imprezy

Targi Whisky Live Warsaw 2016

/ /
Relacja z szalonych targów Whisky Live w Warszawie w hotelu Courtyard Marriot znajdującym się przy lotnisku Chopina w Warszawie.
jedzenie sushi nad wisłą

Warsaw Sushi Content w Cudzie Nad Wisłą

/ / / /
Relacja fotograficzna z targów Sushi Content w klubie Cud Nad Wisłą, gdzie można było spróbować sushi z wielu restauracji w jednym miejscu.
narada sędziów

Zawody kulinarne Cooking Clash VII – Dżem Session

/ / /
Reportaż z zawodów kulinarnych na warszawskiej Ochocie. Podczas której drużyny kucharzy rywalizowały o tytuł najlepszej ekipy.
1 2 3 4