[email protected] +48 501 650 433

Sesja zdjęciowa na BMX i parę trików

bmx czarnobiałe sesja nike sb skok

Krzychu

Pomysł na sesję zdjęciową na BMX nie wziął się z przypadku. Kiedyś jeździłem trochę na BMX po osiedlu i w pobliskich lasach podwarszawskich Marek. Tym razem stałem za obiektywem, żeby zrobić parę zdjęć Krzyśkowi który napewno lepiej jeździ ode mnie. Zebraliśmy ekipę i ruszyliśmy na Warszawski Targówek.

Pomysł na sesję czarnobiałą

Pomysł był taki aby sesja zdjęciowa była w mocno streetowym klimacie, więc poszedłem w czerń i biel i duży kontrast. Przy okazji starałem się złapać parę trików na BMX-ach nie przymykając zbytni przysłony. Zdjęcia zrobione Nikon D750 i obiektywami Nikkor 85 1.4, oraz Sigma ART 35 1.4 mm. Nikkor nie za bardzo radził sobie z ostrością w takim ruchu, ale Sigma dała radę. Nikkor 85 posłużył tutaj jednak już bardziej do portretów i statycznych ujęć.

Skatepark Warszawa-Targówek

Nasza pierwsza miejscówka była na Skateparku który znajduje się obok Homepark Targówek, zaraz pod rondem obok trasy Toruńskiej które łączy dwie strony trasy.

Tutaj powstało nasze ulubione ujęcie które można by wykorzystać w reklamie Nike.

bmx czarnobiałe sesja portret
bmx czarnobiałe sesja
bmx czarnobiałe sesja triki
bmx czarnobiałe sesja nike sb skok

Park Magiczny

Trochę dalej, po drugiej stornie trasy Toruńskiej znajduje się Park Magiczny w którym jest kolejny skatepark i pumptruck. Tutaj zrobiliśmy jeszcze parę zdjęć w ruchu.

bmx czarnobiałe sesja
bmx czarnobiałe sesja
bmx czarnobiałe sesja
bmx czarnobiałe sesja
bmx czarnobiałe sesja
bmx czarnobiałe sesja

Wracając zrobiliśmy jeszcze kilka portretów.

bmx czarnobiałe sesja patriots 59
bmx czarnobiałe sesja nike sb
bmx czarnobiałe sesja patriots 59
bmx czarnobiałe sesja patriots 59

I to by było na tyle z sesji zdjęciowej na BMX.

Mieszkam w Warszawie i fotografuję eventy.Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam też biegać, jeździć na rowerze, trenować w domowej siłowni z moją narzeczoną, a także jeść pizzę i hamburgery. Moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu kilku dni również sporo się wydarzyło i zjadło…

Related Posts

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.