[email protected] +48 501 650 433

Usługi Fotograficzne

Warszawa i okolice

Jeśli szukasz usług fotograficznych to dobrze trafiłeś, albo trafiłaś! 🙂

Jestem fotografem specjalizującym się w reportażu, fotografuję imprezy i eventy w Warszawie i okolicySą to przede wszystkim imprezy firmowe, małe lokalne i duże targi branżowe, konferencje, szkolenia, gale i bankiety, a czasem imprezy sportowe. Lubię być blisko wydarzeń.

Należę również do Rekomendowanych Fotografów Google Street View i tworzę wirtualne spacery 3D dla firm od początku powstania programu Google jeszcze pod nazwą Business View. Do tego fotografuję wnętrza lokali usługowych, hoteli, restauracji, czy nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Dzięki temu mogę zaoferować pełną prezentację lokalu dostosowaną do medium i technologii.

Dla osób prywatnych i firm wykonuję również sesje portretowe u klientów lub plenerze. Czasem wchodzę do studia, ale obecnie dysponuję sprzętem który pozwala mi na przygotowanie sesji zdjęciowej z wykorzystaniem światła błyskowego u klienta.

Imprezy firmowe, konferencje, targi...
fotografia wnętrz restauracja urban burritos warszawa
Zdjęcia lokali usługowych, restauracji, hoteli, nieruchomości...
rekomendowany fotograf google
Prezentacje 360 wnętrz lokali usługowych, restauracji, sklepów, nieruchomości..
sesja lookbook warszawa outsider look baseny skry pole mokotowskie czarne kwiaty sukienka
Portretowe sesje biznesowe i prywatne.

Są to tylko usługi fotograficzne na których się skupiam. Nie oferuję usług filmowania, zdjęć z drona itp. których tu nie wymieniłem, ale jeśli szukasz kogoś takiego, to również możesz napisać, a napewno przekażę kontakt do zaufanych specjalistów z danej branży. Miałem okazję współpracować z wieloma wykonawcami usług filmowych, właścicielami fotobudek, fotobarów, fotoluster i innych atrakcji na imprezach i eventach. 

PS: Nie robię zdjęć do dowodu, ale napewno w okolicy znajdziesz jeszcze kilka takich punktów które oferują usługi fotograficzne w lokalu. Niestety nie dysponuję własnej własnym studiem fotograficznym.