[email protected] +48 501 650 433

Wirtualne Spacery

Cennik wirtualnych spacerów w Warszawie

Wirtualny spacery

nową forma promocji dla firm

Google w oparciu o technologię znaną w Mapach Google jako Street View, stworzyło nowe narzędzie marketingowe Street View | Trusted dla właścicieli firm którzy chcą pokazać swój lokal od wewnątrz w wyjątkowy sposób. Jest to wirtualny spacer który  wykorzystując technologię Street View daje konsumentom możliwość „przejść się” po lokalu który go zainteresuje dzięki serii zdjęć sferycznych dających efekt 3D.

Sesje wykonuje wyszkolony i rekomendowany fotografa, którzy z najwyższą starannością i zachowaniem standardów Google wykonuje sesję fotograficzną, która zostaje umieszczona w wyszukiwarce Google, Mapach Google. Możliwe jest także umieszczenie wirtualnego spaceru na stronie internetowej lub fanpage-u firmy.

 

Po co mi zdjęcia firmowe?

97% konsumentów szuka firm lokalnych w internecie

Wielu klientów zanim odwiedzi dany lokal szuka o nim informacji w internecie. W przypadku restauracji ma to największe znaczenie, ponieważ potencjalnych gości interesuje przede wszystkim menu i klimat lokalu. Dzięki zdjęciom panoramicznym najłatwiej oddać atmosferę wnętrza.

W odróżnieniu od klasycznych zdjęć, które pokazują tylko wybrane fragmenty lokalu, możecie pokazać więcej i tym samym, to że nie macie nic do ukrycia – lokal zyskuje wiarygodność.

Co zyskujesz zamawiając

wirtualny spacer Street View Trusted

Usługa Street View | Trusted w Mapach Google pozwala klientowi w sposób niezwykle sugestywny wejść do państwa firmy i zobaczyć jak wygląda od środka 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zdjęcia mogą być zintegrowane z państwa stroną internetową, fanpage-em na Facebooku, wyszukiwarką i mapami Google.

Street View | Trusted działa na każdym urządzeniu – komputerach, telefonach i tabletach. Posiadając wirtualny spacer firma zyskuje również wyróżnienie wizytówki w wynikach wyszukiwarki Google oraz mapach – podnosi się w ten sposób pozycję firmy w internecie.

Twoja wizytówka zyska dodatkowe zdjęcia, opcję „Zobacz wnętrze” do których masz dostęp bezpośrednio z każdego urządzenia poprzez przeglądarkę i aplikację Mapy Google.

 • 60% klientów poświęca więcej uwagi wynikom wyszukiwania, jeżeli te zawierają profesjonalne zdjęcia.

 • 80% konsumentów szukających lokalnych usług, produktów, firm zaczyna lub kończy na wyszukiwarce Google Maps.

 • Ponad 6 mln użytkowników miesięcznie – tylu użytkowników miesięcznie korzysta z Map Google w Polsce.

Zobacz

przykładowe realizacje

Salon kosmetyczny
Zakład stomatologiczny
Sklep specjalistyczny
Sklep komputerowy
Studio fotograficzne
Muzeum
Hotel

Co mówią klienci?

Opinie klientów

 • Avatar Grzegorz Grzegorczyk ★★★★★
  polecam w 100%
 • Avatar Mariusz Chwaliński ★★★★★
  Wszystko sprawnie, dobry kontakt, zdjęcia super. 100% polecam
 • Avatar Maciej Inglot ★★★★★
  Bardzo profesjonalne podejście, zdjęcia genialne, wykonane w przyjemnej atmosferze, wszystko terminowo i na wysokim poziomie! Polecam gorąco!
 • Avatar Artur Korwin ★★★★★
  Bardzo dobra współpraca z tym człowiekiem zaowocowała dobrymi efektami. Cierpliwy i wyrozumiały nawet dla niezdecydowanych kliętów. Polecam

Każdy wirtualny spacer to także wizytówka

Google Moja Firma

Zdobądź klientów dzięki atrakcyjnemu profilowi firmy

Dodając najważniejsze informacje o swojej firmie, a także publikując zdjęcia i oferty na swoje wizytówce zwiększysz swoją pozycję w wyszukiwarce Google i atrakcyjność swojej firmy wsród klientów.

Wskazówki dojazdu

Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji Google Maps aby klient mógł poznać trasę i otrzymać wskazówki dojazdu twojej firmy.

Godziny otwarcia

Klien szukający twojej firmy na mapie odrazu będzie wiedział w jakich godzinach otwarta jest twoja firmy. Możesz je szybko edytować ze swojego smartfona.

Ułatw kontakt z Twoją firmą

Kliencie mogą łatwo zadzwonić do Ciebie klikając w ikonę telefonu, napisać wiadomość lub zostawić opinię na Twoim profilu.

Im lepszy i prostszy kontakt z klientem tym więcej okazji by został z Tobą na dłużej.

Statystyki

Zobacz dokładne statystyki wyszukiwania Twojej firmy. Dowiesz się w jakich godzinach klienci szukają Twojej firmy na mapach, wchodzą na stronę internetowa, szukają wskazówek dojazdu, czy korzystają z numeru telefonu.

Znając zachowania swoich klientów, jeszcze lepiej będziesz wiedział jak do nich dotrzeć.

Formy płatności

Poinformuj o możliwych formach płatności, lub dostawy swoich klientów.

Interesuje Cię wirtualny spacer dla Twojej firmy?

Umów się na bezpłatną wycenę.

FAQ

Ile trwa wirtualny spacer?

Przy wnętrzu o powierzchni 100m2 jest to ok 90-120min. Sesja może się wydłużyć przy dużej ilości odwiedzających wnętrze. 

Kiedy zdjęcia będą dostępne online?

Zdjęcia lokalu o powierzchni do 100m2 dostępne będą w ciągu 4-7 dni. Opcja ekspress dostępna do 48h od sesji.

Czym fotografuje?

Zdjęcia wykonuje lustrzanką pełnoklatkową Nikon D750 z szerokokątnym obiektywem Sigma 8mm f 3.5 rekomendowanym przed Google. Aparat umieszczam na specjalnej głowicy panoramicznej dzięki której uzyskuję najlepsza jakość łączenia zdjęć.

Zdjęcia pojawiły się w Mapach Google ale brakuje połączeń, co się stało?

Spokojnie. W momencie dodawania zdjęć do Map Google połączenia są utworzone, ale mogą być przetwarzane przez system od kilku do kilkudziesięciu godzin, aż będą w pełni funkcjonalne. Każdy spacer sprawdzam i weryfikuje po dodaniu, aby dopilnować, że wszystko będzie gotowe. 

Czy trzeba przygotować lokal do zdjęć?

Wystarczy posprzątać wnętrza które mają być fotografowane i przygotować jak na wizytę ważnego gościa.

Czy pracownicy i klienci mogą być obecni podczas sesji?

Sugeruję robić zdjęcia kiedy wnętrza są puste, ale nie jest to konieczne. Wszystkie osoby na zdjęciach będą miały zamazane twarze. W niektórych ujęciach może pojawić się efekt duchów.

Czy mogę usunąć plamę na podłodze?

Tak, ale na równomiernych powierzchniach. Problemem są dywany i terakota we wzorki.

Od czego zależy koszt wirtualnego spaceru?

Głownie od wielkości lokalu, ale również układy pomieszczeń i umeblowania. Mniej zdjęć zrobimy na otwartej przestrzeni np. hali sportowej niż w sklepie pełnym alejek.
Znaczenie ma również sprzęt i technika jaką wykonane są zdjęcia, a taka sposób obróbki, lub jego brak.

Czy otrzymam zdjęcia na własny użytek?

Tak. Gotowe panoramy w rozdzielczość 12000×6000 przesyłam do pobrania ze specjalnej galerii. Można umieścić je np. na Facebooku jako zdjęcie panoramiczne.

Czy opłata jest jednorazowa?

Tak, za sesję płacisz tylko raz a cena ustalona jest przed sesją lokalu. Nie pobieram żadnych dodatkowych opłat w tym abonamentowych.

Czy należy fotografować wszystkie pomieszczenia?

Nie ma konieczności fotografować szatni pracowników, chyba że jest to szatnia reprezentacja Polski którą chcesz pokazać. Podczas wyceny ustalamy „trasę wizyty”

Czy mogę umieścić wirtualny spacer na stronie internetowej i Facebooku?

Tak. Powiem jak to zrobić. W przypadku Facebooka należy posiadać 1000 fanów.

Czy można aktualizować wirtualny spacer?

Tak. Jeśli lokal się zmieni. Możemy nadpisać stare zdjęcia nowymi. Zapytaj o rabat – nawet jeśli korzystałeś z usług innego fotografa.

Czy wystawiam fakturę VAT?

Oczywiście. Może też być ciekawy barter.