Zdjęcia i filmy z drona

Perspektywa to jedno z najważniejszych pojęć w świecie filmu i fotografii. Szczególnym rodzajem perspektywy jest widok z lotu ptaka, który od zawsze budził w nas podziw i emocje. Postaw na zdjęcia i filmy zarejestrowane przy pomocy drona. Materiały filmowy mogę wzbogacić ujęciami z ziemi (kamera wraz ze stabilizatorem) oraz ostatnio bardzo popularnymi timelapsami.

Dlaczego warto je mieć?

Ujęcia z powietrza przyciągają uwagę, wzbudzają zainteresowanie i podziw. Są świetnym uzupełnieniem ujęć wykonywanych w sposób tradycyjny. Niewątpliwą zaletą obrazu z perspektywy lotu ptaka jest ilość i jakość informacji, które przekazuje. Widok z góry często pozwala nam zobaczyć rzeczy, których z ziemi nie sposób dostrzec. Za pomocą drona można pokazać wiosenny krajobraz wokół nadmorskiego hotelu, tłumy ludzi bawiących się na festiwalu muzycznym który organizujesz, postęp budowy 200m drapacza chmur.

Doświadczenie i bezpieczeństwo profesjonalnego pilota drona

Posiadam dwa bezzałogowe statki powietrzne, zróżnicowane pod względem parametrów oraz możliwości. Loty wykonuję zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lotniczego, posiadamy licencję UAVO oraz duże doświadczenie w obsłudze bezzałogowych statków latających. Oprócz ciekawych ujęć gwarantuję również bezpieczeństwo i profesjonalizm.