[email protected] +48 501 650 433

Świat zamknięty w panoramie sferycznej

little planet panorama muranów

Z zamiłowania do fotografii i chęci pokazania na zdjęciu jak największej przestrzeni zrodziła się fotografia panoramiczna. Zdjęcia panoramiczne wypierają powoli fotografie tradycyjne. Ma na to wpływ nie tylko lepsza, jakość zdjęć, możliwość łączenia ich i stwarzania wirtualnych wycieczek, ale przede wszystkim rozwój technologii informatycznych i zmieniający się charakter człowieka, który cały czas wymaga coraz to wyższej, jakości.

Wirtualne wycieczki

Wirtualna wycieczka spełnia powyższe oczekiwania. Samodzielne stworzenie wirtualnej wycieczki nie jest trudne. Na wielu stronach internetowych poświęconych fotografii internauta przeczyta, jak stworzyć wirtualny spacer. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach dotyczących wyboru miejsca, światła, pór dnia i roku, opadów, sposobach fotografowania, dobrym sprzęcie i obróbce naszego dzieła. Później pozostaje już tylko zaprezentowanie prezentacji szerokiej publiczności i obserwowania zainteresowania.

Dla kogo są wirtualne wycieczki?

Wirtualne wycieczki najczęściej zamawiają restauracje, pensjonaty, hotele, różne instytucje, muzea, kierownicy zabytkowych budowli, producenci aut, duchowni zarządzający miejscami sakralnymi, czy włodarze gmin zachęcający turystów do odwiedzenia ich miejscowości. Wirtualne spacery znalazły też zwolenników wśród miłośników przyrodniczych wycieczek i internautów lubiących oglądać piękne zdjęcia i ciekawe miejsca. Rozwój cywilizacyjny i technologiczny, wszechobecna konkurencja stawia przed osobami prywatnymi i firmami coraz większe wymagania.

Dziś, aby działała firma nie wystarczy wykupić reklamy lub ogłoszenia w prasie, wywiesić plakat, czy rozdać ulotki. Trzeba być obecnym w sieci i dbać o wizerunek firmy w internecie. Profesjonalnie zrobiona strona internetowa, na której znajdziemy też wirtualną wycieczkę poprawi nasz wizerunek w sieci. Samo pokazanie swoich wnętrz, czy własnej przestrzeni może być odczytywane przez klienta, jako zaproszenie do skorzystania z usługi. Widz czuje się jak gość, jest w centrum uwagi, co więcej może dostosować prezentację do swoich potrzeb.

Mieszkam w Warszawie i fotografuję eventy.Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam też biegać, jeździć na rowerze, trenować w domowej siłowni z moją narzeczoną, a także jeść pizzę i hamburgery. Moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu kilku dni również sporo się wydarzyło i zjadło…

Related Posts

3 Responses

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: