Zdjęcia wnętrz dla Hotelu Partner w Warszawie obejmowałą zdjęcia pokoi, restuaracji, apartmentu i sali konferyjcnych. Hotel znajduje się ul. Modlińskiej w pobliżu trasy S8 łączącej się z autostradą A2 Warszawa – Berlin. Jest świetnym miejscem dla osób przybywających samochodem do Warszawy, ponieważ jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki bliskości obwodnicy. Hotel jest w stylu klasycznym i wyróżnia się świetną kuchnią, której dania miałem również przyjemność fotografować, jenak tutaj prezentuję fotografię wnętrz trzech standardowych pokoi, apartamentu z aneksem, restuaracji, a także dwóch sal konferencyjnych.

Wszystkie zdjęcia wykonałem przy świetle naturalnym ze statywu w wykorzystaniem techniki HDR, ale bez przesadnego efektu, aby zdjęcia wygładały naturalnie i przyjemnie dla oka. Goście napewno będą zadowoleni, że wnętrza wyglądają tak samo jak na zdjęciach.

Pokój jednoosobowy

Pokój dwuosobowy

Pokój trzyosobowy

Apartament

z dużym łózkiem, aneksem kuchennym i prywatną łazienką.

Zdjęcia restauracji

Resturacja hotelowa dzieli się trzy części z czego wykonałem zdjęcia części głównej z barem, oraz tarasu przylegającego do sali bankietowej. Salę bankietową przentuję na wirtualnym spacerze pod tym linkiem.

Zdjęcia małej konferencyjnej

Poza pokojami fotografowałem również dwie odświeżone sale konferencjyne które można dowolnie dostosować do ilości gości i rodzaju wydarzenia.

Zdjęcia dużej sali konferencyjnej