O mnie

Profesjonalny fotograf

Cześć, nazywam się Marcin Krokowski mam 31 lat i jestem twórcą marki Urbanflavour.pl pod którą działam jako fotograf reklamowy na terenie Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Krakowa i Katowic. W mojej ofercie znajdziecie fotografię eventową, fotografię reklamową, fotografię wnętrz i wirtualne spacery Google Street View. Działam jako Rekomendowany Fotograf Google Street View Trusted tworząc wirtualne spacery dla lokalnych biznesów. 

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski

Eventy to moja specjalność

Gitarzysta happy sad

Tworzę fotorelacje i zdjęcia które pomagają moim klientom wypromować swoje wydarzenia i eventy, którymi jeszcze długo mogą chwalić się w internecie. Jestem profesjonalnym fotografem z wieloletnim doświadczeniem w fotorelacjach. Korzystam z profesjonalnego sprzętu i legalnego oprogramowania Adobe, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, od początku do końca w każdych warunkach.

Jak to się zaczęło z eventami?

Eventy fotografuję od 2012. Ucząc się na kierunku organizacji reklamy, razem z kolegą z zajęć szukaliśmy ciekawych imprez które fajnie będzie fotografować. Aparat zabierałem wszędzie i fotografowałem również wszystkie ciekawe wydarzenia w Warszawie – targi, imprezy, koncerty gdzie poznałem mnóstwo ciekawych  ludzi. W ten sposób wypracowywałem swój styl i nawiązałem pierwsze współprace z ludźmi którzy robili wydarzenia które lubię, a ja dawałem wyjątkowe zdjęcia którymi mogli promować swoje targi czy imprezy. Teraz oferuję moim klientom zdjęcia jako fotograf eventowy z bogatym doświadczeniem. Przekonaj się, zaglądając do portfolio.

„Fotografuj tylko to, co Ci się podoba albo Cię interesuje. Ale zważ, że Van Gogh potrafił wziąć za temat obrazu stare buciki i stworzyć arcydzieło”

Jan Sunderland

Fotografia wnętrz

Nie samymi eventami człowiek żyje. Fotografia wnętrz jest ze mną od początku, ale nie w takiej formie jak teraz. Kiedyś sam szukałem opuszczonych budynków i wnętrz które fotografowałem z ogromnym zapałem i dzieliłem się nimi w sieci. Dziś fotografuję wnętrza dla swoich klientów z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia czy Katowic. Dobre zdjęcia wnętrz potrafią wzbudzić pozytywne wrażenia wśród klientów, którzy w dobie internetu bardzo często rozpoczynają swoje poszukiwania w sieci. I Ty pozwól zauważyć się, dzięki profesjonalnym zdjęciom wnętrz swojego lokalu.

Wirtualne spacery 

Jeśli fotografia wnętrz to dla Ciebie za mało. Przygotowałem dla Ciebie wirtualne spacery 3D które dają niesamowite wrażenia klientów którym je pokażesz. Wirtualne spacery w technologii Street View robię prawie od samego początku powstania tej technologii dla firm, jeszcze pod nazwą Google Business View. Wirtualna spacery uwielbiam, że względu na ich autentyczność i szerokość spojrzenia na dane miejsca ponieważ dają pełny obraz 360 i możliwość interakcji. W swoich zdjęciach korzystam z rekomendowanych przez Google akcesoriów i obiektywów aby oferować Wam najwyższą jakość zdjęć w technologii HDR. 

Marcin Krokowski

Mimo, że fotografia to sporo pracy przy komputerze, aby przygotować dla was wszystkie zdjęcia to nie lubię siedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc, smaków i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i trenować w domu z moją narzeczoną. Muszę się ruszać, choć czasem jak każdego, złapie mnie leń i mam ochotę tylko napić się kawy, zjeść czekoladę i przeczytać jedną z zaległych książek Bukowskiego.

Fotograf warszawa zdjęcie z wakacji

Chciałbym w przyszłości odwiedzić jeszcze sporo nowych miejsc w których nie byłem i zabrać tam swój aparat. Moim marzeniem jest odwiedzić Japonię, Chiny a może i Wietnam. Dotychczas moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu zaledwie kilku dni również sporo się wydarzyło, między innymi nasze zaręczyny.