O mnie

Profesjonalny fotograf

Cześć, nazywam się Marcin Krokowski mam 31 lat i jestem twórcą marki Urbanflavour.pl pod którą działam jako fotograf reklamowy na terenie Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Krakowa i Katowic. W mojej ofercie znajdziecie fotografię eventową, fotografię reklamową, fotografię wnętrz i wirtualne spacery Google Street View. Działam jako Rekomendowany Fotograf Google Street View Trusted tworząc wirtualne spacery dla lokalnych biznesów. 

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski
Gitarzysta happy sad

Eventy to moja specjalność

Tworzę fotorelacje i zdjęcia które pomagają moim klientom wypromować swoje wydarzenia i eventy, którymi jeszcze długo mogą chwalić się w internecie. Jestem profesjonalnym fotografem z wieloletnim doświadczeniem w fotorelacjach. Korzystam z profesjonalnego sprzętu i legalnego oprogramowania Adobe, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, od początku do końca w każdych warunkach.

Jak to się zaczęło z eventami?

Eventy fotografuję od 2012. Ucząc się na kierunku organizacji reklamy, razem z kolegą z zajęć szukaliśmy ciekawych imprez które fajnie będzie fotografować. Aparat zabierałem wszędzie i fotografowałem również wszystkie ciekawe wydarzenia w Warszawie – targi, imprezy, koncerty gdzie poznałem mnóstwo ciekawych  ludzi. W ten sposób wypracowywałem swój styl i nawiązałem pierwsze współprace z ludźmi którzy robili wydarzenia które lubię, a ja dawałem wyjątkowe zdjęcia którymi mogli promować swoje targi czy imprezy. Teraz oferuję moim klientom zdjęcia jako fotograf eventowy z bogatym doświadczeniem. Przekonaj się, zaglądając do portfolio.

„Fotografuj tylko to, co Ci się podoba albo Cię interesuje. Ale zważ, że Van Gogh potrafił wziąć za temat obrazu stare buciki i stworzyć arcydzieło”

Jan Sunderland

Kim jestem prywatnie?

Mimo, że fotografia to sporo pracy przy komputerze, aby przygotować dla was wszystkie zdjęcia to nie lubię siedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc, smaków i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i trenować w domu z moją narzeczoną. Muszę się ruszać, choć czasem jak każdego, złapie mnie leń i mam ochotę tylko napić się kawy, zjeść czekoladę i przeczytać jedną z zaległych książek Bukowskiego.

Fotograf warszawa zdjęcie z wakacji

Chciałbym w przyszłości odwiedzić jeszcze sporo nowych miejsc w których nie byłem i zabrać tam swój aparat. Moim marzeniem jest odwiedzić Japonię, Chiny a może i Wietnam. Dotychczas moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu zaledwie kilku dni również sporo się wydarzyło, między innymi nasze zaręczyny.