fbpx

O mnie

Cześć!

nazywam się Marcin Krokowski mam 33 lata i jestem twórcą marki Urbanflavour.pl pod którą działam jako fotograf reklamowy na terenie Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Krakowa i Katowic. W mojej ofercie znajdziecie fotografię eventową, fotografię reklamową, fotografię wnętrz i wirtualne spacery Google Street View. Działam jako Rekomendowany Fotograf Google Street View Trusted tworząc wirtualne spacery dla lokalnych biznesów. 

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski
Gitarzysta happy sad

Fotografuję eventy

Tworzę fotorelacje i zdjęcia które pomagają moim klientom wypromować swoje wydarzenia i eventy, którymi jeszcze długo mogą chwalić się w internecie. Jestem profesjonalnym fotografem z wieloletnim doświadczeniem w fotorelacjach. Korzystam z profesjonalnego sprzętu i legalnego oprogramowania Adobe, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, od początku do końca w każdych warunkach.

Jak to się zaczęło?

Eventy fotografuję od 2012. Ucząc się organizacji reklamy, razem z kolegą z zajęć szukaliśmy ciekawych imprez które fajnie będzie fotografować. Aparat zabierałem wszędzie i fotografowałem również wszystkie ciekawe wydarzenia w Warszawie – targi, imprezy, koncerty gdzie poznałem mnóstwo ciekawych  ludzi. W ten sposób wypracowywałem swój styl i nawiązałem pierwsze współprace z ludźmi którzy robili wydarzenia które lubię, a ja dawałem wyjątkowe zdjęcia którymi mogli promować swoje targi czy imprezy. Teraz oferuję moim klientom zdjęcia jako fotograf eventowy z bogatym doświadczeniem. Przekonaj się, zaglądając do portfolio.

Gość w pomarańczowej kamizelce

„Fotografuj tylko to, co Ci się podoba albo Cię interesuje. Ale zważ, że Van Gogh potrafił wziąć za temat obrazu stare buciki i stworzyć arcydzieło”

Jan Sunderland

Kim jestem prywatnie?

Fotografia to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja, która pochłania mnóstwo czasu przy komputerze. Mimo to, nie jestem typem osoby, która potrafi długo siedzieć w jednym miejscu. Jestem zafascynowany podróżami, odkrywaniem nieznanych zakątków świata i kulturową różnorodnością. Bieganie i jazda na rowerze to moje ulubione formy aktywności, które pozwalają mi naładować baterie.

Marcin Krokowski - Fotograf Eventowy
Co można zobaczyć na pustyniach w Boliwii

Uwielbiam odkrywać

W przyszłości marzę o odwiedzeniu wielu niesamowitych miejsc, do których jeszcze nie dotarłem. Na mojej liście marzeń znajdują się tak egzotyczne destynacje jak Japonia, Chiny i Wietnam. Ale to nie koniec! Meksyk jest kolejnym krajem, który chciałbym zobaczyć przez obiektyw mojego aparatu. Moją dotychczasową życiową przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie przez trzy tygodnie zanurzyłem się w zupełnie inny, fascynujący świat.

Zajrzyj na bloga