Fotograf eventowy z Warszawy

Praca z fotografem, to przedewsztkim praca z ludźmi, a więc dzięki tej stronie chciałbym powiedzieć coś więcej o sobie, abyś mogł mnie lepiej poznać. Czy masz tak czasem, że spotykasz kogoś o kim czytałeś np. w internecie i masz wrażenie, że znacie się i dogadujecie jak starzy kumple? Mam nadzieję, że dzięki tej stronie zaczniemy nowy projekt od – Cześć Marcin! – Cześć (tu wstaw swoje imie).

O mnie Urbanflavour fotografia

Marcin Krokowski


Jestem przedewszystkim fotografem eventowym z Warszawy, urodzony w Mławie. Fotografuję od 2009 roku, a od kilku lat zajmuję się reportażem, fotografią wnętrz i wirtualnymi spacerami Google.

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam biegać, jeździć na rowerze, trenować w domowej siłowni z moją narzeczoną Agnieszką, a także jeść pizzę i hamburgery. Moją największą przygodą była podróż do Peru i Boliwii, gdzie spędziłem 3 tygodnie w zupełnie innym świecie. Mimo wszystko najlepiej wspominam podróż do Francji, gdzie w ciągu kilku dni również sporo się działo i sporo zjedliśmy… Moim kolejnym marzeniem jest podróż do Japonii.

Mój styl

Fotografując już od blisko 10 lat przechodziłem przez rózne style fotograficzne, aby odkryć swój własny. Stawiam na naturalność kolorów i barw na zdjęciach. Wychodzę z założenia, że dobry fotograf to cichy (w czasie pracy) fotograf, dlatego też staram się nie reżyserować sytuacji. Zawsze mam na wszystko oko i być wszędzie. Chodzą słuchy, że potrafię być w dwóch miejsach na raz.

Jedną z reczy która jest moją obsesją, są proste linie na zdjeciach i porządek. Nie jestem fanem efekciarstwa i przechylonych kadrów – kto lubi mieć zdjęcia na “tonącym statku” gdzie podłoga ucieka gdzieś w bok? Z tego powodu zainteresowałem się fotografią wnętrz, gdzie równe piony to dla mnie kwestia honoru.

Dlaczego ja?

W Warszawie można znaleźć bogatą ofertę fotografów, posiadających w ofercie robienie zdjęć na imprezach okolicznościowych i eventowych, jednak tylko nieliczni podchodzą do zlecenia w indywidualny i wyjątkowo profesjonalny sposób. W swej długoletniej karierze fotografa wielokrotnie wykonywałem zdjęcia na imprezach okolicznościowych i eventach zawsze z oszałamiającym skutkiem! Klienci byli niezwykle zadowoleni z efektów mojej pracy, dzięki czemu zyskałem opinię dobrego fotografa w przystępnej cenie.