Fotografia Eventowa

Oferta i Cennik

Fotorelacja z eventu jako forma promocji

Każdy event wyróżnia się czymś szczególnym. Spraw, by ludzie mówili o twoim jeszcze długo po jego zakończeniu. Zagwarantuje ci to wykonana przeze mnie wyjątkowa fotorelacja z eventu. Twoje wydarzenie zyska znakomitą oprawę zdjęciową, którą z dumą podzielisz się światem.

Fotograf eventowy z Warszawy

Nazywam się Marcin Krokowski i od 2002 roku fotografuję eventy w całej Polsce, w szczególności w Warszawie. Specjalizuję się w fotorelacjach z konferencji, eventów, targów branżowych, gali, bankietów i innych imprez firmowych. Fotografowałem już ponad 300 wydarzeń i do każdego zlecenia podchodzę zawsze z tak samo pełnym zaangażowaniem.

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski

Fotograf otwarty na interakcję

Eventy robi się dla ludzi. To oni są kluczowymi elementami takich wydarzeń. Podczas gdy ty będziesz wywoływał na ich twarzach uśmiechy, ja zajmę się ich uwiecznianiem.
Jako fotograf eventowy z łatwością wejdę w interakcję z uczestnikami i ujmę to, co najważniejsze: ich pozytywne emocje. Dzięki odpowiedniej fotorelacji każdy będzie chciał pojawić się na kolejnych eventach twojej firmy.

Ważne, aby fotograf swoją osobą nie budził skrępowania wśród gości, uczestniczących w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych i eventach. Powinien pozostawać niewidoczny, a zarazem umiejętnie i z dużą wrażliwością wyłapywać najpiękniejsze momenty. Staram się sprawiać, żeby czujny obiektyw aparatu zamienił się w przyjazne oko, dzięki któremu żadna impreza okolicznościowa nie zostanie zakłócona.

Wspaniałe zdjęcia niezależnie od lokalizacji

Profesjonalny fotograf nie boi się żadnej lokalizacji i warunków. Organizujesz event na dużej, otwartej przestrzeni w Warszawie? A może w ciasnej, zatłoczonej hali? Dla mnie wymagające warunki są okazją do stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego. Czegoś, czym tylko ty będziesz mógł się pochwalić. Mogę fotografować eventy nie tylko w Warszawie, pracuje na terenie całego kraju i każde nowe miejsce to dla mnie jeszcze większą radość fotografowania. Fotografuję w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Siedlcach czy Gdańsku. Jeśli szukasz fotografa eventowego w Warszawie lub innym mieście napisz wiadomość.

Niepowtarzalny klimat zdjęć

Dobry fotograf z powołania imprezy okolicznościowe i eventowe potrafi zgrabnie połączyć z charakterystycznymi miejscami lub wnętrzami restauracji, klubów czy pubów, które są często ważnym elementem przy organizacji eventu. Magię uroczystości tworzą nie tylko ludzie, ale także miejsca, dlatego warto wszystko razem właściwie wyeksponować, tworząc niepowtarzalny klimat zdjęcia.

Co mówią o mnie klienci?

Jestem zachwycona zdjęciami z reportażu jakie wykonał dla nas Marcin z okazji 30-tki mojego męża. Świetne ujęcia, bardzo dobra jakość zdjęć oraz znakomity kontakt z fotografem.

Joanna D.
Urodziny męża

Portfolio

Zobacz jak pracuje i jaki mam styl, a następnie zdecyduj, czy to właśnie ja będę Twoim fotografem. Każdy fotograf ma swój styl fotografowania i obróbki. Moje portfolio zawiera szeroki przekrój imprez w różnych warunkach i mówi wiele w jaki sposób wygląda moja fotografia eventowa.

Wycena on-line

Przedstaw w szczegółach informacje o wydarzeniu i swoich oczekiwaniach, a ja przygotuję dla Ciebie dokładną ofertę w ciągu 24h

Zapytanie

Zapytanie

Najważniejszy jest czas i miejsce wydarzenia, oraz czas w jakim potrzebujesz fotografa. Im więcej szczegółów tym lepiej.

Wycena

Wycena

Jeśli będę miał wszystkie potrzebne informacje to w ciagu 24h prześlę informacje o swojej dostępności i koszt usługi. Ustalimy również termin realizacji usługi i sposób dostarczenia zdjęć.

Działanie

Działanie

Po zaakceptowaniu oferty rezerwuję termin i możemy działać. W tym momencie nie musisz się niczym martwić. Zajmę się obsługą fotograficzną Twojego wydarzenia.

Na każdym zleceniu fotografuję miejsce i jego otoczenie, najważniejsze osoby oraz momenty. Staram się również uchwycić wszystkich gości, aby każdy mógł odnaleźć się na zdjęciach. Podane niżej ceny to podstawowy koszt usługi który zawiera dojazd, pracę jednego fotografa, selekcję i autorską obróbkę wybranych zdjęć oraz galerię on-line dostępną po 5 dniach od wydarzenia.