Fotografia Eventowa

Oferta i Cennik

Fotorelacja z eventu jako forma promocji

Każdy event wyróżnia się czymś szczególnym. Spraw, by ludzie mówili o twoim jeszcze długo po jego zakończeniu. Zagwarantuje ci to wykonana przeze mnie wyjątkowa fotorelacja z eventu. Twoje wydarzenie zyska znakomitą oprawę zdjęciową, którą z dumą podzielisz się światem.

Fotograf eventowy z Warszawy

Nazywam się Marcin Krokowski i od 2002 roku fotografuję eventy w całej Polsce, w szczególności w Warszawie. Specjalizuję się w fotorelacjach z konferencji, eventów, targów branżowych, gali, bankietów i innych imprez firmowych. Fotografowałem już ponad 300 wydarzeń i do każdego zlecenia podchodzę zawsze z tak samo pełnym zaangażowaniem.

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski

Fotograf otwarty na interakcję

Eventy robi się dla ludzi. To oni są kluczowymi elementami takich wydarzeń. Podczas gdy ty będziesz wywoływał na ich twarzach uśmiechy, ja zajmę się ich uwiecznianiem.
Jako fotograf eventowy z łatwością wejdę w interakcję z uczestnikami i ujmę to, co najważniejsze: ich pozytywne emocje. Dzięki odpowiedniej fotorelacji każdy będzie chciał pojawić się na kolejnych eventach twojej firmy.

Ważne, aby fotograf swoją osobą nie budził skrępowania wśród gości, uczestniczących w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych i eventach. Powinien pozostawać niewidoczny, a zarazem umiejętnie i z dużą wrażliwością wyłapywać najpiękniejsze momenty. Staram się sprawiać, żeby czujny obiektyw aparatu zamienił się w przyjazne oko, dzięki któremu żadna impreza okolicznościowa nie zostanie zakłócona.

Wspaniałe zdjęcia niezależnie od lokalizacji

Profesjonalny fotograf nie boi się żadnej lokalizacji i warunków. Organizujesz event na dużej, otwartej przestrzeni w Warszawie? A może w ciasnej, zatłoczonej hali? Dla mnie wymagające warunki są okazją do stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego. Czegoś, czym tylko ty będziesz mógł się pochwalić. Mogę fotografować eventy nie tylko w Warszawie, pracuje na terenie całego kraju i każde nowe miejsce to dla mnie jeszcze większą radość fotografowania. Fotografuję w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Siedlcach czy Gdańsku. Jeśli szukasz fotografa eventowego w Warszawie lub innym mieście napisz wiadomość.

Niepowtarzalny klimat zdjęć

Dobry fotograf z powołania imprezy okolicznościowe i eventowe potrafi zgrabnie połączyć z charakterystycznymi miejscami lub wnętrzami restauracji, klubów czy pubów, które są często ważnym elementem przy organizacji eventu. Magię uroczystości tworzą nie tylko ludzie, ale także miejsca, dlatego warto wszystko razem właściwie wyeksponować, tworząc niepowtarzalny klimat zdjęcia.

Co mówią o mnie klienci?

Jestem zachwycona zdjęciami z reportażu jakie wykonał dla nas Marcin z okazji 30-tki mojego męża. Świetne ujęcia, bardzo dobra jakość zdjęć oraz znakomity kontakt z fotografem.

Joanna D.
Urodziny męża

Portfolio

Zobacz jak pracuje i jaki mam styl, a następnie zdecyduj, czy to właśnie ja będę Twoim fotografem. Każdy fotograf ma swój styl fotografowania i obróbki. Moje portfolio zawiera szeroki przekrój imprez w różnych warunkach i mówi wiele w jaki sposób wygląda moja fotografia eventowa.

Cennik

Na każdym zleceniu fotografuję miejsce i jego otoczenie, najważniejsze osoby oraz momenty. Staram się również uchwycić wszystkich gości, aby każdy mógł odnaleźć się na zdjęciach. Podane niżej ceny to podstawowy koszt usługi który zawiera dojazd, pracę jednego fotografa, selekcję i autorską obróbkę wybranych zdjęć oraz galerię on-line dostępną po 5 dniach od wydarzenia.

PIERWSZA GODZINA

200 zł

Zawiera dojazd na terenie Warszawy +50 km, selekcję i obróbkę zdjęć, galerię on-line do 7 dni roboczych..

KAŻDA KOLEJNA GODZINA

+150 zł / godz.

Od poniedziałku do piątku.

+200 zł / godz.

Soboty, niedziele i dni świąteczne.

Usługi dodatkowe

Zdjęcia na następny dzień +50%

W zależności od długości wydarzenia zdjęcia przygotuję tego samego dnia, lub dnia następnego.

Przekazanie praw majątkowych +50%

W standardowej cenie ze zdjęciami możesz robić wszystko. Jeśli chcesz je sprzedawać, wymagana będzie specjalna umowa na przekazanie praw majątkowych. (Przy 99% zleceń nie jest konieczna)

Drugi fotograf – do uzgodnienia

Przy większości zleceń pracuję sam, ale są wydarzenia tak duże, że potrzebny będzie drugi fotograf.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Marcin Krokowski zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Podane ceny są cenami netto (bez uwzględnienia podatku VAT).

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak dużo otrzymam zdjęć?

  Zależy to od wielu czynników, głównie od długości i agendy wydarzenia, ilości gości, czy Waszych oczekiwań. Średnio będzie to około 60-100 zdjęć z jednej godziny reportażu.

 • Czy mogę otrzymać wszystkie zdjęcia?

  Każdy klient otrzymuje gotowy produkt, jakim jest usługa fotografowania, selekcji i obróbki w stylu który prezentuję w swoim portfolio.

 • Po jakim czasie otrzymam zdjęcia?

  Standardowo jest to 5 dni roboczych od zakończenia wydarzenia. Czas może się skrócić w zależności od terminu i ilości zleceń które w danym czasie obsługuję.

 • Czy otrzymam fakturę VAT?

  Tak. Wszystkie podane są ceny, są cenami netto. Na każdą usługę wystawiam fakturę VAT 23%.

 • Czy dojazd jest wliczony w cenę?

  Tak, dojazd na terenie Warszawy +50 km liczony od biura w PGE Narodowy.

 • Jaki jest obszar działania usług fotograficznych?

  Pracuję na terenie całej Polski, koszt dojazdu powyżej 50 km do Warszawy to 1 zł / km

Kontakt

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz abym był fotografem na Twoim wydarzeniu, skorzystaj z formularza. Jeśli sprawa jest naprawdę pilna to zadzwoń. Mieszkam na Warszawskim Grochowie i jeśli będę dostępny to mogę również pojawić się w ciągu godziny na nagłym wydarzeniu na drugim końcu miasta.