fbpx

Fotografia Eventowa

Oferta i Cennik

Fotorelacja z eventu jako forma promocji

Każdy event wyróżnia się czymś szczególnym. Spraw, by ludzie mówili o twoim jeszcze długo po jego zakończeniu. Zagwarantuje ci to wykonana przeze mnie wyjątkowa fotorelacja z eventu. Twoje wydarzenie zyska znakomitą oprawę zdjęciową, którą z dumą podzielisz się ze światem.

Eventy robi się dla ludzi. To oni są kluczowymi elementami takich wydarzeń. Podczas gdy ty będziesz wywoływał na ich twarzach uśmiechy, ja zajmę się ich uwiecznianiem.
Jako fotograf eventowy z łatwością wejdę w interakcję z uczestnikami i ujmę to, co najważniejsze: ich pozytywne emocje. Dzięki odpowiedniej fotorelacji każdy będzie chciał pojawić się na kolejnych eventach twojej firmy.

Ważne, aby fotograf swoją osobą nie budził skrępowania wśród gości, uczestniczących w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych i eventach. Powinien pozostawać niewidoczny, a zarazem umiejętnie i z dużą wrażliwością wyłapywać najpiękniejsze momenty. Staram się sprawiać, żeby czujny obiektyw aparatu zamienił się w przyjazne oko, dzięki któremu żadna impreza okolicznościowa nie zostanie zakłócona.

Fotograf otwarty na interakcję

Wspaniałe zdjęcia niezależnie od lokalizacji

Profesjonalny fotograf nie boi się żadnej lokalizacji i warunków. Organizujesz event na dużej, otwartej przestrzeni w Warszawie? A może w ciasnej, zatłoczonej hali? Dla mnie wymagające warunki są okazją do stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego. Czegoś, czym będziecie mogli się pochwalić. Mogę fotografować eventy nie tylko w Warszawie, pracuje na terenie całego kraju i każde nowe miejsce to dla mnie jeszcze większą radość fotografowania. Fotografuję eventy w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Siedlcach czy Gdańsku.

Para tańcząca w okręgu na parkiecie
Fotografia urodzinowa warszawa - Smolna 8

Niepowtarzalny klimat zdjęć

Dobry fotograf eventowy potrafi zgrabnie połączyć fotografię eventową z charakterystycznymi miejscami lub wnętrzami restauracji, klubów czy pubów, które są często ważnym elementem przy organizacji eventu. Magię uroczystości tworzą nie tylko ludzie, ale także miejsca, dlatego warto wszystko razem właściwie wyeksponować, tworząc niepowtarzalny klimat zdjęcia.

Co mówią o mnie klienci?

Jestem zachwycona zdjęciami z reportażu jakie wykonał dla nas Marcin z okazji 30-tki mojego męża. Świetne ujęcia, bardzo dobra jakość zdjęć oraz znakomity kontakt z fotografem.

Joanna D.
Urodziny męża

Portfolio

Zobacz jak pracuje i jaki mam styl, a następnie zdecyduj, czy to właśnie ja będę Twoim fotografem. Każdy fotograf ma swój styl fotografowania i obróbki. Moje portfolio zawiera szeroki przekrój imprez w różnych warunkach i mówi wiele w jaki sposób wygląda moja fotografia eventowa.

Wycena on-line

Podaj najważniejsze informacje o wydarzeniu i swoich oczekiwaniach, a ja przygotuję dla Ciebie dokładną ofertę w ciągu 24h.

Zapytanie

Kontakt

Na podstawie poniższego formularza, w większości przypadków jestem w stanie przygotować dla Ciebie ofertę fotorelacji z eventu.

Wycena

Wycena

Mając wszystkie potrzebne informacje, w ciagu 24h prześlę informacje o swojej dostępności i koszcie usługi, terminach i sposobie dostarczenia zdjeć.

Działanie

Realizacja

Po zaakceptowaniu oferty rezerwuję termin i możemy działać. W tym momencie nie musisz się niczym martwić. Zajmę się obsługą fotograficzną Twojego wydarzenia.

Wypełnij formularz

FAQ

Najcześciej zadawane pytania

Co zawiera wycena?

– dojazd

– pracę jednego fotografa

– selekcję zdjęć

– autorską obróbkę zdjęć

– galerię on-line zabezpieczoną hasłem

Na każdym zleceniu fotografuję miejsce i jego otoczenie, najważniejsze osoby oraz momenty. Staram się również uchwycić wszystkich gości, aby każdy mógł odnaleźć się na zdjęciach.

Ile kosztuje reportaż z eventu?

Najcześciej zadawane pytania w mailach dotycząc ceny usługi. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.

Na koszt reportażu składa się czas dojazdu i reportażu, wielkość i rodzaj wydarzenia, ilość zdjęć, forma i czas przekazania zdjęć, nie wspominając już o doświadczeniu, wyposażeniu i przygotowaniu fotografa.

Dużo tego? Dlatego przygotowałem dla Was formularz wyceny on-line fotografii eventowej. Formularz zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne do przygotowania oferty wedle Waszych oczekiwań.

Kiedy otrzymam zdjęcia?

Standardowo jest to do 5 dni roboczych od dnia wydarzenia. W momencie potwierdzenia terminu podaje również dokładny deadline.

Ile otrzymam zdjęć?

Zależy to od wielu czynników, głównie od długości i agendy wydarzenia, ilości gości, czy Waszych oczekiwań. Dlatego przygotowałem dla Was formularz wyceny on-line fotografii eventowej, w której podaję minimalną ilość zdjęć jakie dostarczę. Średnio będzie to 60-80 zdjęć z jednej godziny reportażu. Nie ma tutaj też górnego limitu. Nie sprzedaję dodatkowych ujęć na sztuki czy pakiety. Każdy klient otrzymuje wszystkie wybrane w procesie selekcji zdjęcia.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Wszystkie podane są ceny, są cenami netto. Na każdą usługę wystawiam fakturę VAT 23%.