fbpx

Impreza urodzinowa w Syrenim Śpiewie

Zdjęcia z imprezy urodzinowej w Syreniem Śpiewie na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek “Koneser” na Pradze Północ.

Kategoria:

Pod koniec 2019 roku zostałem zaproszony na imprezę urodzinową Joanny. Już wcześniej mieliśmy okazję spotkać się podczas imprez urodzinowych jej brata i jego żony. Tego wieczoru impreza urodzinowa miała miejsce w klubie Syreni Śpiew na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser na Pradze Północ.

Fotograf na imrpezę urodzinową w syrenim Śpiewie

Wszystko zaczęło się od oficjalnej kolacji przy pięknie oświetlonym stole żarowym żarówkami. Stół zastawiony przekąskami i daniami z kuchni Syreniego Śpiewu, oraz dobrą Whisky zachęcały gości do rozmów i zabawy. Przez co nie mogłem oderwać się od fotografowania gości i zrobić kilka zdjęć miejsca całego wydarzenia. Naprawdę świetni uśmiechnięci ludzie.

Wnętrze klubu Syreni Śpiew

Klub jest w stylu mocno industrialnym, ale w bardzo przemyślany sposób. Duża rolę odgrywa tu światło które nie razi w oczy, a nadaje miejscu klimat przytulnego miejsca na event w warszawie, mimo swej surowości.

Impreza Urodzinowa w Syrenim Śpiewie

Impreza rozpoczęła się od oficjalnej kolacji przy wielkim stole oświetlony z góry pięknymi żarówkami, które oświetlały centrum całego spotkania. W międzyczasie schodzili się jeszcze goście niosący prezenty dla solenizantki.

Zdjęcia z ring flashem

Kiedy goście już zjedli i impreza zaczęła się rozkręcać, był to dobry moment, aby zrobić kilka zdjęć gościom z Ring Flashem który lubię używać na imprezach gdzie ciężko odbić flash aparatu. Ring flash zrobiony z hula hop świetnie nadaje się do portretów dając miękkie światło które łatwo kontrolować jedną ręką.

Zdjęcia z parkietu i muzyka na żywo

Po pewnym czasie w klubie zaczęto koncert na żywo na partnerze, ale muzyka grała w całym klubie. W tym momencie wszyscy ruszyli na parkiet i impreza rozpoczęła się na dobre.

Fotograf na Twoje urodziny

To co tu widzisz, to tylko wycinek wszystkich zdjęć z tej imprezy, reszta pozostanie tylko dla gości. Jeśli szukasz fotografa na swoją imprezę urodzinową – napisz. Działam głównie w Warszawie, ale na dobrą imprezę dojadę w całej Polsce.Zobacz również


3 komentarze do “Impreza urodzinowa w Syrenim Śpiewie”

  • Oj tak! Ja nawet podczas Restaurant Week-u zamówiliśmy tam kolację i już od paru miesięcy czekam na otwarcie w Syrenim Śpiewie bo zakochałem się w tej miejscówce, a tu ani kolacje wpaść, ani na imprezę. 🙁

   Oby puściło na wiosnę. 🙂

   Odpowiedz
 1. Świetne zdjęcia z żywiołowej imprezy. Swoją drogą – Koneser to świetne miejsce na plenerowe sesje na Pradze. Cegła, światełka, architektura – wszystko się zgadza 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski