Impreza urodzinowa w Syrenim Śpiewie

Zdjęcia z imprezy urodzinowej w Syreniem Śpiewie na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek “Koneser” na Pradze Północ.

Pod koniec 2019 roku zostałem zaproszony na imprezę urodzinową Joanny. Już wcześniej mieliśmy okazję spotkać się podczas imprez urodzinowych jej brata i jego żony. Tego wieczoru impreza urodzinowa miała miejsce w klubie Syreni Śpiew na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser na Pradze Północ.

Fotograf na imrpezę urodzinową w syrenim Śpiewie

Wszystko zaczęło się od oficjalnej kolacji przy pięknie oświetlonym stole żarowym żarówkami. Stół zastawiony przekąskami i daniami z kuchni Syreniego Śpiewu, oraz dobrą Whisky zachęcały gości do rozmów i zabawy. Przez co nie mogłem oderwać się od fotografowania gości i zrobić kilka zdjęć miejsca całego wydarzenia. Naprawdę świetni uśmiechnięci ludzie.

Wnętrze klubu Syreni Śpiew

Klub jest w stylu mocno industrialnym, ale w bardzo przemyślany sposób. Duża rolę odgrywa tu światło które nie razi w oczy, a nadaje miejscu klimat przytulnego miejsca na event w warszawie, mimo swej surowości.

Impreza Urodzinowa w Syrenim Śpiewie

Impreza rozpoczęła się od oficjalnej kolacji przy wielkim stole oświetlony z góry pięknymi żarówkami, które oświetlały centrum całego spotkania. W międzyczasie schodzili się jeszcze goście niosący prezenty dla solenizantki.

Zdjęcia z ring flashem

Kiedy goście już zjedli i impreza zaczęła się rozkręcać, był to dobry moment, aby zrobić kilka zdjęć gościom z Ring Flashem który lubię używać na imprezach gdzie ciężko odbić flash aparatu. Ring flash zrobiony z hula hop świetnie nadaje się do portretów dając miękkie światło które łatwo kontrolować jedną ręką.

Zdjęcia z parkietu i muzyka na żywo

Po pewnym czasie w klubie zaczęto koncert na żywo na partnerze, ale muzyka grała w całym klubie. W tym momencie wszyscy ruszyli na parkiet i impreza rozpoczęła się na dobre.

Fotograf na Twoje urodziny

To co tu widzisz, to tylko wycinek wszystkich zdjęć z tej imprezy, reszta pozostanie tylko dla gości. Jeśli szukasz fotografa na swoją imprezę urodzinową – napisz. Działam głównie w Warszawie, ale na dobrą imprezę dojadę w całej Polsce.


Zobacz również:


2 komentarze do “Impreza urodzinowa w Syrenim Śpiewie”

    • Oj tak! Ja nawet podczas Restaurant Week-u zamówiliśmy tam kolację i już od paru miesięcy czekam na otwarcie w Syrenim Śpiewie bo zakochałem się w tej miejscówce, a tu ani kolacje wpaść, ani na imprezę. 🙁

      Oby puściło na wiosnę. 🙂

      Odpowiedz

Dodaj komentarz