fbpx

Fotografia Urodzinowa w stylu black red white

Kategoria:

Przystanek Wisła na ulicy Ratuszowej

Przystanek Wisła to miejsce w którym można zrobić domówkę poza domem. Jest to kameralny lokal na imprezy dla kilkudziesięciu osób, gdzie możemy wynająć sam lokal i samemu zorganizować wszystkie atrakcje, muzykę, fotografię urodzinową, wystrój, czy przekąski i napoje. Jeśli nie mamy do tego głowy, to wszystkim może zająć się świetny właściciel Łukasz Marks z którym możecie wszystko załatwić w dogodny dla was sposób. Pomaga nawet rozwiązać kwestie rozdysponowania alkoholu dla gości np. za pomocą żetonów.

Ta impreza jest już kolejnym tego typu wydarzeniem dla osób które już wcześniej prosiły mnie o fotorelację z urodzin, więc i tym razem nie mogło mnie zabraknąć. Pojawiła się też świetna ekipa baru Przystanek Wisła, a także stała DJ-ka na imprezach w Przystanku Wisła i Przystanku Młociny.

Fotografia Urodzinowa

Fotografia urodzinowa to jeden z moich ulubionych rodzai imprez, ponieważ wiem, że zawsze będzie zabawa. Zwykle wpadam na 2-3 godziny aby zrobić trochę zdjęć, ale też dać trochę swobody dla mniej śmiałych uczestników zabawy, którzy mimo moich starać wstydzą się oka obiektywu, chociaż i tak zwykle mają kilka fajnych zdjęć. Fotografia urodzinowa to nie jest łatwy temat, ponieważ aby zrobić dobre zdjęcia trzeba wejść w interakcję z uczestnikami i zdobyć ich zaufanie. Akurat w tym wypadku miałem już z górki, bo była to moja druga albo trzecia impreza z tą ekipą, ponieważ już kilka razy mieliśmy przyjemność współpracować.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski