fbpx

Słodki Warszawski Smak w Znajomi Znajomych

Kategoria:

Słodki Warszawski Smak to specjalna edycja kulinarnych targów Warszawski Smak, które swój początek miały w Warszawie i tutaj zrzeszały fanów nowych smaków, czy lokalnych specjałów. Z Warszawskim Smakiem jestem związany prawie że od początku swojej przygody z eventami. Z Alicją która organizuje targi rozpoczynałem pierwsze komercyjne współprace tego typu i przy okazji nawiązałem sporo ciekawych znajomości, czy to prywatnych czy zawodowych.

Słodkie Targi w Warszawie

Plusem targów kulinarnych jest to, że można sporobować wielu różnych smaków, ale są też fajni dań wegańskich, mięsnych, czy też słodkości, jak w tym wypadku. Podczas Słodkiego Warszawskiego smaku wystawcy oferowali tylko słodkie specjały, co dla niektórych jest zaletę, bo podczas imprez ogólnych może być ich mniej lub więcej.

Restauracja Znajomi Znajomych

Znajomi znajomych to restauracja z kuchnią europejską, która czynna jest do ostatniego gościa. Jest to również miejsce, które wykorzystywane do organizacji imprez i targów takich jak Warszawski Smak. Sam byłem tam dobra kilkanaście razy na targach organizowanych w Znajomi Znajomych na warszawskim Śródmieściu.

Fotorelacja z targów Słodki Warszawski Smak

Targi kulinarne skupione wokół jednej tematyki zazwyczaj mają bardziej kameralny charakter, niż jako wielka impreza w stylu expo. Dlatego też nie ma aż tak wielu wystawców, jednak spokojnie można zapatrzyć się w ciasta, torty, czekolady, batony, musy i inne smakołyki. Więc zobaczcie tylko mały przedsmak tej imprezy i część zdjęć z tego dnia.

Fotograf na targi

Dość często brałem udział w tych imprezach jako fotograf na targi. W ten sposób zdjęcia z każdej kolejnej imprezy wyglądają spójnie i w ten sposób mimo wielu tego typu imprez w Warszawie. Osoby oglądające taką relacje w internecie od razu mogą skojarzyć, że są to imprezy Warszawskiego Smaku. Dla mnie jest łatwiej pracować z tymi samymi ludźmi, bo wystawcy już mnie znają i wiedzą jakich zdjęć mogą się spodziewać i chętniej pozują do zdjęć i prezentują swoje produkty. Wszystkie strony na tym zyskują. Organizator targów, fotograf i wystawcy.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski