fbpx

Targ kulinarny – Noce i Dnie

Targi kulinarny na ulicy Burakowskiej w Warszawie pod nazwą „Noce i Dnie” odbywał się dosłownie w ten sposób. Rano zakupy, wieczorem impreza.

Kategoria:

W Warszawie pojawiło się ciekawe przedsięwzięcie które dawało okazje do spotkania się przy fajnym jedzeniu z rodziną, czy przyjaciółmi, a także do zrobienia zakupów, a nawet obcięciu się u Barbera. Targ kulinarny – Noce i Dnie to dwa wydarzenia w jednym miejscu.

Wejście na targi kulinarne na Burakowskiej

Rano można było zrobić tam zakupy na targowisku, gdzie wystawiali się głównie lokali i mali producenci. Można było kupić świeże owoce, warzywa, ryby, czy mięso, ale nie tylko. Na targu można było spotkać również słodkie przysmaki, czy świece zarachowane robione naturalnymi metodami bez dodatku zbędnej chemii.

Goście targów kulinarnych

W nocy targ zamieniał się w miejsce gdzie można było napić się kraftowego piwa, zjeść pizzę, falafel, ramen czy meksykańskie przysmaki. Każdy mógł znaleść coś dla siebie i spotkać się z bliskimi w fajnej atmosferze. Na miejscu swój tymczasowy punkt otworzył również Barber Garage gdzie można było napić się pysznej kawy od wybitnego basisty, oraz oczywiście odpicowąć swoją brodę, czy fryz u zawodowców. Sama miejscówka jest w super klimacie. Część zakładu to warsztat motocyklowy który działa tam za dnia. Więc można podjechać na swoim motocyklu którym się zajmują, a nas w tym czasie trochę odświeżą.

Recepcja w barbershopie

Targ kulinarny

W tym wpisie pokazuję tylko wieczorną część targów Noce i Dnie, ale jak znajdę fotki z części dziennej, to również ją tu zalinkuję kiedy będzie na stronie.

Barber GarageZobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski