fbpx

TARGI VAPE EXPO POLAND III

Kategoria:

Zainteresowanie targami Vape Expo Poland

Mimo zmian w przepisach, które utrudniają działanie wystawcom. Targi były była mniejsze niż rok temu, ale nie powstrzymało to mnóstwa fanów Vapowania, aby przejechać tym razem. Ja się na tym nie znam, ale było mnóstwo ciekawych smaków/zapachów i tzw MOD-ów – czyli podrasowanych e-papierosów, jeśli ktoś nie jest w temacie. Furorę, robił MOD-minionek. Ta edycja targów odbyła się w Warszawie na Pradze-Południe na ulicy Mińskiej.

Pierwszy dzień targów

Na ten event zjechali się wystawcy z wielu części świata, oraz fani vapowania z całej polski. Można było spotkać ludzi którzy prowadzą własne sklepy z liquidami (płyny do e-papierosów), e-papierosami, modami, akcesoriami do nich, a także częściami do nich. Podczas targów była również strefa warsztatowa w której można było samodzielnie przygotować własny smak liuqidu pod okiem profesjonalistów z tej branży. Prowadzone były również warsztaty z zaplatania i budowy grzałek, gdzie można było dowiedzieć się jakich materiałów użyć, oraz w jaki sposób zawijać „drucik” który będzie grzałką.

Warsztaty

Wcześniej myślałem, że grzałki kupuje się gdzieś w chinach i wymienia na kolejną. A tutaj temat jest naprawdę wciągający. Można używać specjalnych Mod-ów które mają moc od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset WAT-ów i posiadają po kilka grzałek. Chmura z takiego sprzętu potrafi zrobić niezłe show!

Konkurs na największą chmurę

Drugiego dnia odbył się konkurs na największą chmurą 1v1 gdzie do wygrania było mnóstwo liqudiów i sprzetu do vapowania. Podczas całego wydarzenia nie zabrakło też ekip, które robiły i popisywały się swoimi trikami. Z tych wielkich grzałek można przecież puścić 5 kółek, jedno przez drugie, a potem jeszcze zrobić mini tornado. Zobaczcie sami zdjęcia z tego eventu, który odbył się na Warszawskiej Pradze.

Dzień drugi targów

Nagrody

Podczas targów wyróżniono również najlepszych wystawców, stoiska i produkty. Ich zwycieżcy otrzymali specjalne statuetki Vape Expo Poland.

Zakończenie imprezy

Pod koniec imprezy przyszedł jeszcze czas na wręczenie sporej ilości gratisów i próbek od wystawców, a także zdjęcie pamiątkowe z wielką chmurą.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski