fbpx

Magazyn i showroom Bagstar

Wirtualny spacer po magazynie i showroomie firmy Bagstar. Siedziba firmy mieści się w Markach pod Warszawą.

Kategoria:

Wirtualny spacer po magazynie i showroomie firmy Bagstar. Siedziba firmy mieści się w Markach pod Warszawą. Jest to jeden z największych dostawców opakowań i akcesoriów gastronomicznych w Polsce. W Bagstar można znaleść ogromny asortyment opakowań, sztućców, kubków, misek, talerzy, podstawek i wielu, wielu innych rzeczy wykorzystywanych w gastronomii i hotelarstwie.

Wirtualny Spacer po magazynie hurtowni Bagstar

Największa hurtownia gastronomiczna

Otwieracie restuaracje z burgerami? Tutaj znajdziecie papier na którym można podawać dania i wygląda jak stara gazet. Jeśli chcecie, możecie podawać dania na drewnianych deskach, a frytki w metalowych koszyczkach. Na stołach mogą stać lampki w stylu retro i można tak wybierać bez końca. Każdy lokal znajdzie coś dla siebie.

Nowa siedziba to ogromny magazyn w którym piętrzą się wysokie na kilka metrów regały z produktami, które można odebrać na miejscu, lub zamówić w dostawie. Do swoich klientów firma Bagstar dostarcza towar dzięki flocie samochodów dostawczych które przez cały dzień rozwożą dostawy. Ruch jest tam naprawdę spory. Wirtualny spacer po magazynie mogłby zając kilka razy więcej czasu nie zdjęcia punktu obsługi klienta, showroomu i wejścia, więc zrobiliśmy tylko kilka ujęć na których widać jego rozmiar.

Wirtualny Spacer po magazynie

Aby obejrzeć wirtualny spacer możesz zrobić to tu, otworzyć go na pełnym ekranie, lub przejść do Map Google.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski