Mikołajki na basenie z swimple

W listopadzie kiedy pandemia w branży eventowej dawała się we znaki, a ja startowałem z nową stroną internetowa na której właśnie jesteś. Odezwał się do mnie Piotr ze szkoły pływania dla dzieci – Swimple. W grudni zbliżał się okres świąteczny i Piotrek zorganizował dla dzieciaków ze szkoły pływania luźniejszą formę zajęć z okazji mikołajek. Przy okazji, aby dzieciaki miały pamiątkę z tej okazji postanowił, że przygotuje fotorelacje z zajęć. Tylko pojawił się mały problem, bo równolegle na kilku basenach odbywały się zajęcia w tym samym czasie i nie było szans, że się rozdwoi. Sam świetnie fotografuje, ale aby każdego dnia zapewnić zdjęcia poprosił mnie o pomoc.

Baseny Inflancka

Baseny Inflancka to kompleks basenów krytych, sauny, a także siłowni. Obiekt nie należy do najnowocześniejszych, ale nadal spełnia swoją rolę i daje miejsce do zabawy i rekreacji dla dużych i małych pływaków. To tutaj odbyły się mikołajki na basenie organizowane przez szkole pływania – Swimple.

Wspólne zdjęcia

Podczas mikołajkowej zabawy na namysłowskiej dla każdej grupy która pojawia się średnio co 30-40 minut czekał mały upominek i wspólne pamiątkowe zdjęcie.


Zobacz również:


Dodaj komentarz