fbpx

Dom w Koniku Nowym

Dostałem zapytanie o wykonanie zdjęć domu na sprzedaż w miejscowośći Konik Nowy pod Warszawą. Dom o tyle ciekawy, bo obok niego stoi domek letniskowyy.

Kategoria:

Dostałem zapytanie o wykonanie zdjęć domu na sprzedaż w miejscowośći Konik Nowy pod Warszawą. Dom o tyle ciekawy, bo obok niego stoi drugi mniejszy domek letniskowy, wypoczynkowy, dla dzieci, lub jak kto woli. Bardzo fajny pomysł, bo ten drugi domek posiada ciekawą antresolę, wysoki salon i jest w pełni wyposażony do zamieszkania jak samodzielny dom. Dla osób mieszkających z dziećmi, można dać im osobną przestrzeń. Sam bym wykorzystał taką przestrzeń jako osobne biuro, czy nawet pokusiłbym się o stworzenie małej przestrzeni studyjnej w salonie. Miejsce ma potencjał.

Zdjęcia domu na sprzedaż

Główny dom który fotografowałem jest w tradycyjnym stylu, ale widać, że niedawno był remontowany, albo jest bardzo dobrze zachowany. Wszystkie pomieszczenia oferują ogromną przestrzenią. W porównaniu z moją kawalerką, to pewnie jeden z nich który widzicie poniżej, zmieścił by moje całe lokum w Warszawie. Napewno zmieści się tam spora rodzinka i jeszcze zostanie im miejsca na wszystko. Ja najbardziej zazdroszczę ogromnej garderoby i wielkiego biura.

Zdjęcia domku letniskowego

Domek gościnny na parterze posiadał dwa małe pokoje na dole, a jego reszta była otwartą przestrzenią z fajną antresolą. Tylko nie moje kolory – jeśli mam być szczery.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski