fbpx

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Profesjonalna sesja mieszkania na ul. Czerskiej które pomogły w znalezieniu nowego właściciela.

Kategoria:

Zdjęcia które tu prezentuję, zostały wykonane w celu prezentacji mieszkania na sprzedaż, które znajduje się w Warszawie na ul. Czerskiej. Jest mieszkanie o powierzchni ok 70m2 z bardzo ciekawym wejściem do sypialni, przez duże rozsuwane drzwi, oraz sporej wielkości łazienka w której bez problemu z samego rana umyją zęby 2, a nawet i 3 osoby (dzięki drugiej małej łazience)

Fotografia wnętrz mieszkania na sprzedaż

Zdjęcia wykonałem w ciagu dnia, w świetle zastanym w bardzo słoneczny dzień, dzięki czemu jeszcze lepiej widać jasny salon i sypialnię, oraz duży balkon od tej samej strony. Zdjęcia wykonane obiektywem szerokokątnym pokazują rozmiar pomieszczeń, bez przerysowań. Część zdjęć wykonane zostało również weżej, aby pokazać niektóre detale mieszkania, takie jak kuchnia w zabudowie i szafy przesuwne.

Szerokie rozsuwane drzwi do sypialni robią niesamowity efekt, sprawiając, że mieszkanie wydaje się jeszcze większe, dając ogromną przestrzeń. Bardzo spodobał mi się ten pomysł. tym bardziej, że zaraz obok sypialni mamy dostęp do lodówki.

Prysznic, wanna, dwie umywalki i jeszcze druga mała toaleta – dla nas by już wystarczy w zupełności, od kiedy mieszkamy na 30m2 to taka łazienka, to all inclusive. W tym wypadku, każdego dnia można podjąć decyzję, prysznic lub wanna, zamiast ograniczać się do jednego urządzając kawalerkę.

Fotograf do zdjęć mieszkania na sprzedaż

Jeśli szukacie fotografa wnętrz w Warszawie, który zrobi zdjęcia mieszkania na sprzedaż lub wynajem, to z pewnością profesjonalne zdjęcia wam w tym pomogą. Mieszkanie które widzicie, już znalazło swojego właściciela. Porównując koszty utrzymania mieszkania które stoi puste, lub nie jest wynajmowane, a sesji zdjęciowej może to być nawet ułamek tego co stracimy na takich przestojach. Możecie sprawdzić ofertę, którą przygotowałem i zamówić taką sesje dla siebie. Zapraszam do kontaktu.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski