fbpx

30 Urodziny w Hotelu Brant

Zobacz jak wyglądały urodziny w Hotelu Brant i zabawa na parkiecie w kowbojskim stylu.

Kategoria:

Urodziny w hotelu 4-gwiazdkowym Brant Hotel w miejscowości Majdan pod Warszawą dla Kornela przygotowała ukochana solenizanta.. Zadbała o wszystko, zapraszając gości, wynajmując salę w hotelu, zapraszając DJ-a i przygotowując parkiet na którym znalazła się specjalna ścianka z balonami dla solenizanta przy której można było robić zdjęcia.

Hotel Brant

Kolacja urodzinowa w Hotelu

W hotelu Brant miałem już okazję fotografować kilka różnych wydarzeń tj. chrzty, wesela, czy konferencje. Sala w której odbyły się urodziny świetnie się do tego nadaje. Jest to idealne miejsce na nieduże przyjęcie dla kilkudziesięciu gości, ale z możliwością zabawy na parkiecie drugiej sali obok. Kiedy jednego dnia odbywa się także kilka innych wydarzeń, jak to w hotelach bywa, to tutaj jesteśmy oddzieleni od reszty hotelu. Jest to również najładniejsza sala na tego typu okazje i przyjęcia. Drewniane meble, obrazy na ścianach, świece i retro lampy, tworzą tutaj wyważony klimat na kolację połączoną z zabawą. Przy większej ilości gości, dostępna jest również część z barem.

Impreza urodzinowa w Hotelu

Najważniejsza część imprezy, czyli zabawa urodzinowa odbyła się na parkiecie. Za konsoletą wystąpił kolega solenizanta, który zatroszczył się o oprawę audio-wizualną. Ja do zdjęć dodałem jeszcze 1-2 lampy które pomogły mi uchwycić pędzące na parkiecie w tańcu pary. Zabawa rozpoczęła się od przywitania gości i tańca prowadzonego przez solenizanta wraz z jego żoną.

Tort Urodzinowy

Na koniec zabawy przyszedł czas na tort urodzinowy, który zawierał wszystko co solenizant lubi najbardziej – złoty, whysky i motocykle.

Fotograf na urodziny

Jeśli również szukasz fotografa na Swoje urodziny, albo chcesz zrobić komuś niespodziankę i zapewnić mu profesjonalną fotorelację z urodzin, a tym samym odciążyć od pamiętania o robieniu zdjęć – napisz.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski