fbpx

Backstage z energicznej sesji biznesowej

Kategoria:

Mój kolega Mateusz, z którym znamy się już od dawna z pracy w sprzedaży, poszedł w kierunku Energetyki, którą studiował. W ten sposób wpadł na pomysł, żeby z dwójką przyjaciół stworzyć portal oEnergetyce.pl, który będzie w przystępny sposób wyjaśniał w przystępny sposób zagadnienia, z nią związane. Przy tej okazji potrzebowali kilka zdjęć na stronę, social media i inne okoliczności związane z promocją swojej marki.

Sesja biznesowa w Warszawie nad Wisłą

Sesja biznesowa

Za pomocą sesji biznesowej mogli pokazać się światu i kto stoi za blogiem oEnergetyce. Teraz każdy kto wejdzie na stronę oEnergetyce.pl, wie ze informacjami, które tam znajdziecie stoi Rafał, Mateusz i Konrad. Chłopaki mają ogrom wiedzy, ale starają się być przystępni dla odbiorców, aby każdy mógł zrozumieć poruszane przez nich zagadnienia.

Backstage z sesji

Cała sesja nie trwała zbyt długo. Wszystko odbyło się na luzie, nad warszawską Wisłą przy Centrum Nauki Kopernik. Akurat tego dnia odbywały się również jakieś nagrania organizowane dla PKN Orlen i na Wisłostradzie można było usłyszeć ryk formuły 1, na wodzie wyjątkowo szybką łódź sportową, a na niebie pokaz lotniczy. Więc mieliśmy przy okazji sporo dodatkowych atrakcji i ciekawe tło do sesji. Tutaj pokaże kilka zdjęć z przygotowań, bo niektórzy boją się takich sesji i nie wiedzą, jak się przygotować.

Na sesję chłopaki przyszli już ubrani, ale w razie czego mieli jeszcze coś na przebranie i kilka dodatków takich jak paski, zegarki i okulary, aby można było w razie potrzeby coś zmienić na szybko.

pozowanie do sesji biznesowej w centrum nauki Kopernik w Warszawie

Jeśli chodzi o makijaż, to nie ma takiej potrzeby. Wystarczy odrobiona pudru albo specjalne bibułki matujące do twarzy, które można kupić w większości drogerii typu Rossman. Chłopaki, akurat podwędzili trochę pudru matującego od swoich kobiet, więc było bardzo profesjonalnie.

chłopaki przygotowują się lustrze do sesji biznesowej

Podobał Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to możesz wesprzeć mnie małą lub dużą kawką, która pomoże mi w tworzeniu kolejny wpisów jak ten, lub podobnych. Każdy wpis, to godziny poszukiwania, sprawdzanie informacji i pisanie tekstów. Bardzo pomocna jest wtedy dobra kawka, która pomaga mi tworzyć dla Was te treści.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski