fbpx

Przystanek Wisła

Fotografia Wnętrz Pubu Przystanek Wisła w Warszawie na ulicy Ratuszowej. Miejsce organizacji imprez urodzinowych i innych wydarzeń, jeśli np. chcesz zrobić domówkę, ale nie chcesz mieć wszystkiego na głowie. Przystanek Wisła organizuje imprezy wieczorowe na wyłączność.

Kategoria:

Fotografia Wnętrz Pubu Przystanek Wisła w Warszawie na ulicy Ratuszowej. Miejsce organizacji imprez urodzinowych i innych wydarzeń, jeśli np. chcesz zrobić domówkę, ale nie chcesz mieć wszystkiego na głowie. Przystanek Wisła organizuje zamknięte imprezy dla każdego w domowej, przyjaznej atmosferze nawet do samego rana.

Sam byłem uczestnikiem jednej imprezy w lokalu Przystanek Młociny tego samego właściciela i wszyscy znajomi byli zadowoleni. To samo powiedzą wam o tym miejscu opinie w Mapach Google i na facebooku.

Fotografia wnętrz pubu

Fotografia wnętrz pubu

Zdjęcia z sesji wykonane specjalnym obiektywem szerokokątnym Nikkor 14-24. Zdjęcia tym razem robione w biegu, ponieważ fotografowaliśmy wystrój sali przed organizowanym wydarzeniem które miało miejsce tego wieczoru.

Fotograf na imprezę

Jeśli planujecie imprezę w Przystanku Wisła albo Przystanku Młociny to napiszcie o tym do mnie, a dostaniecie ekstra zniżkę!Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski