fbpx

Edukido

Wnętrza sali zabaw i nauki Edukido w Warszawie. Jest to miejsce w którym przy pomocy kloców lego kształtuje się rozwój i kreatywność dzieci.

Kategoria:

Wnętrza sali zabaw i nauki Edukido w Warszawie. Jest to miejsce w którym przy pomocy kloców lego kształtuje się rozwój i kreatywność dzieci. W Edukido prowadzone są zajęcia w różnym wieku, które łączy jedna pasja – klocki Lego. Większość zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem klocków Lego które rozwijają kreatywność dzieci. Dla tych trochę starszych są to również zajęcia z programowania robotów którymi można sterować. Sam bym z chęcią wziąć w nich udział, zamiast tylko fotografować. Możecie zobaczyć jaka fo frajda np. tutaj.

Fotografie wnętrza

Edukido składa się dużej sali w której czasem przebywają rodzice, którzy mogą napić się kawy czekając na dzieci, a podczas dłuższych zajęć spotykają się tam również dzieciaki. Są też dwie zamykane sale i kilka dodatkowych pomieszczeń gospodarczych, łazienka oraz kuchnia, których nie ma na zdjęciach.

Zdjęcia budynku

Ważne są również zdjęcia z zewnątrz. Przydają się kiedy chcemy pokazać miejsc w którym znajduje się lokal. Dzięki temu łatwiej trafić osobom które przychodzą pierwszy raz.

Zobacz również

Poszukujesz fotografa który wykona fotografie wnętrza Twojego lokalu? Napisz.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski