Edukido

Wnętrza sali zabaw i nauki Edukido w Warszawie. Jest to miejsce w którym przy pomocy kloców lego kształtuje się rozwój i kreatywność dzieci.

Wnętrza sali zabaw i nauki Edukido w Warszawie. Jest to miejsce w którym przy pomocy kloców lego kształtuje się rozwój i kreatywność dzieci. W Edukido prowadzone są zajęcia w różnym wieku, które łączy jedna pasja – klocki Lego. Większość zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem klocków Lego które rozwijają kreatywność dzieci. Dla tych trochę starszych są to również zajęcia z programowania robotów którymi można sterować. Sam bym z chęcią wziąć w nich udział, zamiast tylko fotografować. Możecie zobaczyć jaka fo frajda np. tutaj.

Fotografie wnętrza

Edukido składa się dużej sali w której czasem przebywają rodzice, którzy mogą napić się kawy czekając na dzieci, a podczas dłuższych zajęć spotykają się tam również dzieciaki. Są też dwie zamykane sale i kilka dodatkowych pomieszczeń gospodarczych, łazienka oraz kuchnia, których nie ma na zdjęciach.

Zdjęcia budynku

Ważne są również zdjęcia z zewnątrz. Przydają się kiedy chcemy pokazać miejsc w którym znajduje się lokal. Dzięki temu łatwiej trafić osobom które przychodzą pierwszy raz.

Zobacz również

Poszukujesz fotografa który wykona fotografie wnętrza Twojego lokalu? Napisz.


Zobacz również:


Dodaj komentarz