Fotorelacja z gali zwieńczającej 10 lat działania firmy z branży IT. Tego wieczoru pracownicy firmy OneSystem mieli okazję spotkać się we wspólnym gronie i podsumować ten okres. Impreza odbyła się w klimatycznym Forcie Legionów, ze świetną oprawą audio-wizualną którą możecie zobaczyć na zdjęciach. Zaskoczeniem dla wszystkich był występ zespołu Happy Sad, który nie jest zbytnio kojarzony z branżą eventową, ale dał czadu jak zwykle.

Kręgliccy Catering

Wyjątkowa oprawa wizualna i kulinarna tego wydarzenia zasługuje na uznanie. W Forcie Legionów za obsługę cateringową odpowiada Kręgliccy Catering. Oświetlenie i klimat miejsca to ich zasługa. Byłem pod wielkim wrażeniem.

Gala firmowa

Takie spotkania naprawdę świetnie oddziałują na pracę zespołu. Goście bawili się świetnie, co widać na załączonych obrazkach, a gospodarz całego wydarzenia przygotował niesamowite atrakcje.

10 lat firmy scena

Koncert zespołu Happy Sad

Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich był występ zespołu Happy Sad, który nieczęsto pojawia się na tego typu imprezach. Jednak tym razem zrobili wyjątek i chwała im za to. Zabawa przy ich muzyce była świetna i zostaną napewno dobrym wspomnieniem dla wszystkich gości. Sam też byłem w szoku, że chłopaki sami podeszli się przywitać po koncercie, a nie uciekli w podskokach jak wielkie gwiazdy które zrobią swoje i uciekają. Dla mnie to było też fajne przeżycie poznać ich z bliska. Jakub to fajny gość.

Fotorelacja z gali 10 lecia firmy IT Urbanflavour fotografia