fbpx

Fotorelacja z gali 10 lecia firmy IT

Fotorelacja z gali w Forcie Legionów (Fort Kręgliccy) w Warszawie. Gala z okazji 10 firmy z branży IT. Zobacz zdjęcia.

Kategoria:

Fotorelacja z gali zwieńczającej 10 lat działania firmy z branży IT. Tego wieczoru pracownicy firmy OneSystem mieli okazję spotkać się we wspólnym gronie i podsumować ten okres. Impreza odbyła się w klimatycznym Forcie Legionów, ze świetną oprawą audio-wizualną którą możecie zobaczyć na zdjęciach. Zaskoczeniem dla wszystkich był występ zespołu Happy Sad, który nie jest zbytnio kojarzony z branżą eventową, ale dał czadu jak zwykle.

Fort kręgliccy w Warszawie

Fort Kręgliccy w Warszawie

Fort Kręgliccy, a właściwie Fort Legionów to wieża artyleryjska Cytadeli Warszawskiej na warszawskim Żoliborzu. Znajduje się w okolicy mostu Gdańskiego i warszawskiego parku fontann. Fort pochodzi z 1851–1853 i był częścią fortyfikacji cytadeli, dziś należy do rodzinny Kręglickich słynnych warszawskich restauratorów. Jest to teraz idealne miejsce na event, ze względu na swój klimat i sporą przestrzeń która ukrywa wiele zakamarków. Moja fotorelacja z gali pokazuje tylko fragment całego kompleksu, pełnego komnat i korytarzy.

Gala 10-lecia firmy

Nie samą pracą człowiek żyje, ważne jest aby w każdym zespole budować pozytywne relacje. Często słyszy się o “młodych dynamicznych zespołach” itp. hasłach w każdej firmie. W tym wypadku, widać było, że wszyscy dobrze się bawią a firma dba o swoich pracowników, serwując im tak fantastyczne spotkanie i to takim miejscu. Interesuje się technologią i chętnie dołączyłbym do takiego zespołu.

Koncert

Finałem całej imprezy był koncert zespołu Happy Sad, który zwykle nie gra na takich wydarzeniach, ale dla wyjątkowych ludzi chłopaki zrobili wyjątek i było super. Uwielbiam takie kameralne koncerty.

Fotorelacja z gali dla Twoje firmy?

Jeśli interesuje Cię fotorelacji z gali podczas Twojego wydarzenia – zapraszam do kontaktu i zapoznania się z ofertą fotorelacji z eventów.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski