fbpx

Konferencja na Szwedzkiej

Fotorelacja z konferencji archeologicznej „POliŚ o przeszłości” w hali Kulturze Wysokiej na ul. Szwedzkiej.

Kategoria:

Fotorelacja z konferencji archeologicznej „POliŚ o przeszłości” w hali Kulturze Wysokiej na ul. Szwedzkiej. Konferencja podsumowująca ciekawy temat. Ponieważ poruszała temat wykopalisk archeologicznych podczas budowania inwestycji takich jak polskie autostrady. Są to na tyle duże prace, że podczas przygotowywania terenów można znaleźć wiele ciekawych odkryć, które trzeba zabezpieczyć, a jednocześnie nie opóźniać zbytnio budowy autostrad. Miałem okazję oglądać te prezentacje jako fotograf na konferencję mieszkający w okolicy.

Kultura Wysoka na ulicy Szwedkiej

Konferencja odbyła się w halach Kultury Wysokiej na ulicy Szwedkiej. Jest to piękne miejsce za którym może ciągnąc się zła sława po poprzednim właścicielu który przyją sporo zaliczek od Par młodych i nie tylko, a potem się zwiną. Na szczęście nowy właściciel odbudowuje reputacje tego pięknego miejsca na event w starej pofabrycznej hali na ulicy Szwedzkiej na warszawskiej Pradze. Takie miejsce pokocha każdy fotograf na konferencję w Warszawie.

Rejestracja gości na konferencji

Rejestracja gości przebiagała bardzo sprawnie za sprawą świetnej ekipy Deluxe Events która ma spore doświadczenie w tego typu wydarzeniach.

Zdjęcia z debaty

Na sam koniec przyszedł czas na dyskusję między prowadzącymi prezentacje, a także widownią która również miała swoje pytania i uwagi. Jest to ważny element każdej konferencji, bo daje możliwość do szerszej dyskusji na poruszone tematy podczas całej konferencji.

Fotograf na konferencję

Jeśli organizujesz ważne wydarzenie i potrzebny Ci fotograf na konferencję, zajrzyj na stronę z moją ofertą eventową. Znajdziesz tam więcej zdjeć z konferencji i innych wydarzeń oraz warunki współpracy. Fotografuję eventy w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu i innych miastach w Polsce. Zapraszam do kontaktu.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski