fbpx

Świat zamknięty w panoramie sferycznej

Profesjonalnie zrobioną stronę internetowa można wzbogacić o profesjonalne zdjęcia panoramiczne wnętrza lokalu.

Kategoria:

Z zamiłowania do fotografii i chęci pokazania na zdjęciu jak największej przestrzeni zrodziła się fotografia panoramiczna. Zdjęcia panoramiczne lub w panoramie sferycznej wypierają powoli fotografie tradycyjne. Ma na to wpływ nie tylko lepsza, jakość zdjęć, możliwość łączenia ich i stwarzania wirtualnych wycieczek, ale przede wszystkim rozwój technologii informatycznych i zmieniający się charakter człowieka, który cały czas wymaga coraz to wyższej, jakości.

Wirtualny spacer 3d oferta

Wirtualne wycieczki

Wirtualna wycieczka spełnia powyższe oczekiwania. Samodzielne stworzenie wirtualnej wycieczki nie jest trudne. Na wielu stronach internetowych poświęconych fotografii internauta przeczyta, jak stworzyć wirtualny spacer. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach dotyczących wyboru miejsca, światła, pór dnia i roku, opadów, sposobach fotografowania, dobrym sprzęcie i obróbce naszego dzieła. Później pozostaje już tylko zaprezentowanie prezentacji szerokiej publiczności i obserwowania zainteresowania.

Dla kogo są wirtualne wycieczki?

Wirtualne wycieczki najczęściej zamawiają restauracje, pensjonaty, hotele, różne instytucje, muzea, kierownicy zabytkowych budowli, producenci aut, duchowni zarządzający miejscami sakralnymi, czy włodarze gmin zachęcający turystów do odwiedzenia ich miejscowości. Wirtualne spacery znalazły też zwolenników wśród miłośników przyrodniczych wycieczek i internautów lubiących oglądać piękne zdjęcia i ciekawe miejsca. Rozwój cywilizacyjny i technologiczny, wszechobecna konkurencja stawia przed osobami prywatnymi i firmami coraz większe wymagania.

Firma pokazana w panoramie sferycznej

Dziś, aby firma działała nie wystarczy wykupić reklamy lub ogłoszenia w prasie, wywiesić plakat, czy rozdać ulotki. Trzeba być obecnym w sieci i dbać o wizerunek firmy w internecie. Profesjonalnie zrobiona strona internetowa, na której znajdziemy też wirtualną wycieczkę poprawi nasz wizerunek w sieci. Samo pokazanie swoich wnętrz, czy własnej przestrzeni może być odczytywane przez klienta, jako zaproszenie do skorzystania z usługi. Widz czuje się jak gość, jest w centrum uwagi, co więcej może dostosować prezentację do swoich potrzeb.

Wirtualny Spacer po magazynie hurtowni Bagstar
Zobacz wirtualny spacer po firmie BagStar.

Jeśli szukasz Rekomendowanego Fotografa Google który wykona zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy i umieści je w Mapach Google, a także na Twojej stronie internetowej – zobacz ofertę zdjęć sferycznych.


Podobał Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to możesz wesprzeć mnie małą lub dużą kawką, która pomoże mi w tworzeniu kolejny wpisów jak ten, lub podobnych. Każdy wpis, to godziny poszukiwania, sprawdzanie informacji i pisanie tekstów. Bardzo pomocna jest wtedy dobra kawka, która pomaga mi tworzyć dla Was te treści.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski