16 najlepiej ocenianych miejsc w Mapach Google wyróżnionych Złotą Pinezką

Zobacz listę 16 najlepiej ocenianych miejsc w Mapach Google które zostały nagrodzone Złota Pinezką Google.

Mapy Google to dla wielu z nas codzienna możliwość odkrywania nowych miejsc w swojej okolicy i na całym świecie. Dzięki Mapom Google możemy również poznawać opinie innych na temat miejsc, a także oglądać zdjęcia przesłane przez użytkowników. 

W Lutym 2020 ogłoszono listę najbardziej docenianych przez użytkowników miejsc w całej Polsce. Z każdego województwa wybrano po jednym z 5 najbardziej i najlepiej ocenianych miejsc które wyróżniono następnie nagrodą złotej pinezki Google. Brano pod uwagę takie kryteria jak poziom zaangażowania Lokalnych Przewodników w ocenie tych miejsc, czy liczba ocen z ostatnich 100 dni.

Zamek w Malborku - złota pinezka Google

Miejsca wyróżnione złotą pinezką

Czy któreś  tych miejsc udało wam się już odwiedzić? Z tego co widzę, to na 16 najlepiej ocenianych miejsc udało mi się odwiedzić tylko 4 z tych miejsc, ale mam zamiar poprawić ten wynik.

Jedno z najlepiej ocenianych miejsc w Mapach Google nagrodzone złota pinezką - Łazienki Królewskie

Mapa najlepiej ocenianych miejsc w Mapach Google.

Czy opinie lokalnych przewodników wpływają na pozycję w  Google?

Jeśli prowadzicie lokalny biznes w Mapach Google i zależy wam na dużej liczbie odwiedzających was gości, to można dojść do pewnych wniosków. Patrząc po sposobie wyboru zwycięzców tego rankingu, gdzie brano międzyinnymi udział opinii Lokalnych Przewodników na tle tych „zwykłych” co może wskazywać na ich znaczenie w ocenie zwykłych biznesów. Myślę, że warto prosić o pozostawienie opinii w Mapach Google, każdego, bo na początku i tak nie wiemy, kto jest Lokalnym Przewodnikiem, a kto nie. Każda opinia ma znacznie.


Zobacz również:


3 komentarze do “16 najlepiej ocenianych miejsc w Mapach Google wyróżnionych Złotą Pinezką”

Dodaj komentarz